آزادکاران جوان همه را به آینده امیدوار کردندبه گزارش ایرنا، محمد طلایی روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: در مرحله نخست انتخابی تیم ملی شاهد رقابت های خوبی بودیم و برخی آزادکاران جوان که انتظار درخشش آنها را در مسابقات داشتیم، مبارزه های خوبی را از خود به نمایش گذاشتند و همه را به آینده امیدوار ساختند.
وی اظهار داشت: آزادکاران جوان و آینده دار اگر قدر خود را بدانند و طبق برنامه پیش بروند، حتی شانس حضور در بازیهای المپیک 2020 توکیور را خواهند داشت و آنجا هم می توانند صاحب مدال شوند.
دارنده مدال طلای پیکارهای جهانی در خصوص عدم نتیجه گیری برخی کشتی گیران کهنه کار، تصریح کرد: هر ورزشکار و کشتی گیری به هر حال روزی باید از دنیای قهرمانی خداحافظی کند و نفرات پا به سن گذاشته که در مرحله نخست انتخابی تیم ملی نتیجه لازم را نگرفتند، شانسی برای حضور در اردوهای تیم ملی نخواهند داشت.
وی در غایبان مرحله نخست انتخابی تیم ملی، خاطر نشان کرد: کشتی گیرانی که در این پیکارها غیبت موجه داشته و کمیسیون پزشکی مصدومیت آنها را تایید و مورد پذیرش شورای فنی تیم های ملی قرار گیرد، شاید شانس دوباره ای به آنها برای حضور در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی داده خواهد شد.
طلایی یادآور شد: اما نفراتی که به صورت غیر موجه به فرآیند احترام نگذاشتند و کشتی نگرفتند شانسی برای حضور در مرحله نهایی نخواهند داشت.
وی درباره استقبال خوب تماشاگران از مسابقات کشتی گفت: خیلی خوشحال شدم این همه تماشاگر را در سالن هفتم تیر دیدم. در گذشته همواره تماشاگران از کشتی حمایت می کردند و بعد از مدتها شاهد بودیم که سالن هفتم تیر مملو از تماشاگر شد که برای من هم جذابیت بالایی داشت.
مرحله نخست رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی فرنگی و آزاد برای شرکت در بازی های آسیایی جاکارتا و رقابت های جهانی مجارستان بترتیب روزهای پنج شنبه و جمعه هفته گذشته در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد، چهار نفر نخست سهمیه حضور در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی را کسب کردند.
مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان اواخر اردیبهشت برگزار می شود.
ورزشی**1067**3404انتهای پیام /*