اسون اولریش؛ مرد تنهای شب سانتیاگو برنابئوبه گزارش ایرنا، تارنمای خبری یورو اسپورت روز چهارشنبه افزود: در پی مصدومیت سال گذشته مانوئل نویر دروازه بان اول بایرن، اولریش 29 ساله که تا پیش از این عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته بود، فرصت حضور در دروازه باواریایی ها را پیدا کرد.
با این حال، پاس رو به عقب «کورنتا تولیسو» مدافع بایرن که موجب سرخوردن اولریش شد، برای قهرمان بوندسلیگای آلمان به قیمت از دست رفتن فینال لیگ قهرمانان اروپا تمام شد.
اولریش تا پیش از دیدار دیشب 39 بار در بازی های اروپایی حضور داشت که سهم بایرن 12 بار بود و شاید بدشگونی سیزدهمین بازی او برای بایرن تا مدت ها خاطر او را آزرده خواهد ساخت.
به صدا درآمدن صدای سوت «جونیت چاکر» داور دیدار به نشانه پایان بازی، اولریش را به تنهاترین مرد شب سرد سانتیاگو برنابئو تبدیل کرد و تصویر مایوس و به نوعی طرد شده وی به سرعت سوژه داغ شبکه های مجازی شد.
اولریش در صفحه اینستاگرام خود نوشت: کلمات نمی تواند یاس مرا توصیف کند، می خواستیم به فینال برسیم و نهایت تلاشمان را کردیم اما آن اشتباه تمام نقشه های ما را نقش بر آب کرد؛ بابت این اشتباه از تمام اعضای تیم و هواداران عذرخواهی می کنم.
تیم فوتبال بایرن مونیخ شب گذشته در دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، رئال مادرید را در ورزشگاه خانگی خود با نتیجه 2 بر 2 متوقف کرد؛ اما کهکشانی ها به لطف پیروزی 2 بر یک در بازی رفت در آلیانس آرنا، جواز حضور در فینال این رقابت ها را به دست آوردند.
ورزشی**3991**1834انتهای پیام /*