اینتر فاتح نبرد بزرگ سری آ؛ شب به یادماندنی «مائورو ایکاردی»به گزارش ایرنا، دربی حساس شهر میلان، یکشنبه شب میان تیم های اینترمیلان و آث میلان در حضور بیش از 70 هزار تماشاگر ورزشگاه «سن سیرو» برگزار شد که این رقابت تماشایی و پرگل با پیروزی 3 بر 2 اینتر به پایان رسید.
در نیمه نخست، اینترمیلان که عملکرد خوبی در فصل جاری داشته است بر روند توپ و میدان تسلط داشت و در نهایت ارسال تماشایی «آنتونیو کاندروا» به «مائورو ایکاردی» رسید تا کاپیتان آرژانتینی اینتر گل نخست این دیدار را به ثمر برساند.
در نیمه دوم بازیکنان میلان برای جبران نتیجه تلاش زیادی انجام دادند و حضور «کرتونه» به جای «کیسه» موجب شد تا شاگردان «وینچنزو مونتلا» عملکرد بسیار بهتری نسبت به نیمه نخست داشته باشند.
در دقیقه 53 «سوسو» مهاجم اسپانیایی آث میلان با ضربه ای فنی و غیرقابل مهار از پشت محوطه جریمه گل تساوی را به ثمر رساند.
در دقیقه 63 و برخلاف روند بازی، همکاری «ایوان پریسیچ» و «مائورو ایکاردی» سبب شد تا ایکاردی دومین گل خود و تیمش را به ثمر برساند.
در دقیقه 82 ارسال «ماریو بورینی» با تلاش «بوناونتورا» به گل تساوی آث میلات تبدیل شد، اما این پایان کار نبود.
در دقیقه 90، «رودریگز» مدافع اهل سوییس با خطای بچگانه مرتکب پنالتی شد تا «مائورو ایکاردی» ستاره آرژانتینی دروازه میلان را برای سومین بار گشوده و هتریک خود را تکمیل کند.
با این اوصاف اینترمیلان با درخشش کم نظیر «مائورو ایکاردی» در این نبرد بزرگ به پیروزی 3 بر 2 دست یافت و 22 امتیازی شد تا در رتبه دوم جدول رده بندی جای بگیرد.
آث میلان نیز با پذیرش چهارمین شکست فصل خود 12 امتیازی باقی ماند و به رتبه دهم جدول رده بندی سقوط کرد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**3783*شبس*1613*خبرنگار: امیر میرزاییان*انتشار دهنده: عبدالله غفاریانتهای پیام /*