بازدید نمایندگان فوتبال ایران از باشگاه آ.اس. رمبه گزارش روز چهارشنبه خبرنگار ایرنا از رم، هیات فوتبالی ایران که برای توسعه بخش مدیریتی و آشنایی با زیر ساخت های فوتبال ایتالیا و به دعوت فدراسیون فوتبال ایتالیا، به این کشور سفر کرده است، ضمن بازدید از بخش های مختلف باشگاه آ.اس. رم، با مسئولان این باشگاه دسته اولی در رابطه با ارتقا هر چه بیشتر سطح حرفه ای باشگاه ها و انتقال فناوری در فوتبال نوین تبادل نظر کرد.
سهیل مهدی رئیس کمیته صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ ایران اظهار داشت: بازدید از باشگاه رم در راستای ارتقا سطح دانش، تجربه و حرفه ای سازی باشگاه های کشور برای صدور مجوز حرفه ای و بالا بردن سطح بازاریابی و توسعه آکادمیک از باشگاه رم صورت می گیرد. این بازدید به زیرساخت فضای تمرین و ساختار باشگاه ها برای ارتقاع سطح فوتبال کشور کمک می کند.
حیدر بهاروند نایب رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان لیگ ایران، هدف از این سفر را ‘دانش افزایی مدیران باشگاه ها و هیات های فوتبال ایران’ دانست و گفت: در این سفر ضمن بازدید از برخی باشگاه های فوتبال، بحث حرفه ای سازی باشگاهی را با آکادمی های فوتبال ایتالیا و سیستم های بازاریابی و دانش افزایی این کشور خواهیم داشت.
هیات فوتبال ایران در سفر 6 روزه خود به ایتالیا قرار است علاوه بر حضور در کلاس های بازاریابی و مدیریتی، از باشگاه های فیورنتینا، میلان و اینتر نیز بازدید کند.
شبد**اروپام**461**1379انتهای پیام /*