برانکو:مقابل پدیده بازی راحتی نخواهیم داشت/ نگرانی از شرایط باشگاه بر روحیه تیمیبه گزارش ایرنا، برانکو روز یکشنبه با تسلیت به بازماندگان زلزله غرب کشور،گفت: به هر حال در مقابل این حادثه طبیعی هیچ چاره‌ای نیست و زندگی باید ادامه داشته باشد و من به خاطر این حادثه شدیدا متاثر هستم .
سرمربی پرسپولیس ادامه داد: در مورد بازی فردا مقابل تیم پدیده در هفته دوازدهم لیگ برتر باید بگویم قبل از هر چیز به خاطر کار عالی که پدیده انجام داده تبریک می گویم نه فقط امسال بلکه پارسال هم اعلام کرد تیمش با استحقاق کامل بالای جدول خواهد ایستاد و نتایجی گرفته شده شاهد بر این مسئله است. بازی سپاهان و پدیده و همینطور بازی پدیده و نفت را در فصل پیش به خاطر بیاورید که در فضای خوبی انجام شد.
وی گفت: فصل گذشته ما پدیده را قاطعانه بردیم. بازی صفر بر صفر بود 2 بار آنها با بیرانوند دروازه‌بان ما تک به تک شدند. بازیکنانی مثل قاضی، خلعتبری و قاسمی‌نژاد در این تیم حضور دارند و تیم یکدست و خوبی هستند. ما می دانیم که با پدیده بازی سختی خواهیم داشت.
برانکو ادامه داد: بعد از مدت طولانی که لیگ به خاطر اردوی تیم ملی تعطیل بود، دوباره باید بازی می‌کنیم و همیشه در این شرایط اولین بازی بحرانی است چرا که بعد از 20 روز دوباره بازی خواهیم کرد اما اعتقاد دارم ما و بازیکنانمان حرفه‌ای هستیم و شرایط باشگاه و اتفاقات برروی ما و کارمان تاثیر نخواهد داشت .
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد بهترین خبر برای ما این است که بازیکنان تیم سلامت هستند البته نوراللهی هنوز حق حضور در بازی‌ها را ندارد و طارمی و خلیل‌زاده محروم هستند. امروز البته فرشاد احمدزاده به صورت کامل با ما تمرین کرد اما فردا هم او با ما نیست ،ماهینی هم که چند وقتی تمرینات محدودی را به دلیل مصدومیت جزئی از ناحیه آشیل پا داشت، فردا در رقابت برای حضور در ترکیب اصلی است. نیازی هم نیست که ما چه قصدی داریم مثل همیشه قانون ما جنگیدن برای قهرمانی است.
برانکو در مورد اینکه چه تدبیری برای کنترل خط حمله پدیده اندیشه است ،گفت: پدیده تیم مؤثری است. 3 بازیکن تهاجمی هم آورده‌اند. قاضی، خلعتبری و قاسمی‌نژاد. کمندانی هم بازیکن جوانشان است و تیم خوبی را بسته‌اند.
دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس تهران و پدیده مشهد از هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال درحالی ساعت 17 و 30 دقیقه فردا( دوشنبه) در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود که سرخپوشان تهران با 23 امتیاز از 10 بازی در رده سوم جدول رده بندی هستند و پدیده با کسب 17 امتیاز از 11 بازی در جایگاه چهارم جدول رده بندی لیگ هفدهم قرار دارد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران وجهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی ** 1528** 1701
خبرنگار: حسن تمیمی* انتشار: حمید قدیمیانتهای پیام /*