برتری پرسپولیس برابر پیکان در نیمه نخستبه گزارش ایرنا؛ در این دیدار که از هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برترو در ورزشگاه شهدای شهر قدس در حال برگزاری است، شاگردان برانکو با گل های گادوین منشا و علی علیپور در نیمه نخست دیدار مقابل شاگردان مجید جلالی در تیم پیکان به برتری رسیدند و به رختکن رفتند.
گادوین منشاء در دقیقه 10 و علی علیپور در دقیقه 13 گل های زود هنگام پرسپولیس را در نیمه نخست دیدار برابر پیکان درون دروازه رحمان احمدی جای دادند و برتری تیمشان در این نیمه را رقم زدند.
بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس از همان دقایق نخست کنترل توپ و میدان را در اختیار گرفته و با طراحی حملات منظم از کناره ها برروی خط دفاع تیم پیکان فشار آورده و به دروازه این تیم نزدیک شدند.
سرانجام حملات سرخپوشان در دقیقه 10 جواب داد و بدنبال یک حرکت ترکیبی که میانه میدان آغاز شد توپ ارسالی صادق محرمی از جناح راست در محوطه جریمه به گادوین منشا رسید و مهاجم پرسپولیس پس از کنترل این توپ با شوتی حساب شده دروازه رحمان احمدی را باز کرد.
در ادامه و در دقیقه 13 باز هم به دنبال حملات پرسپولیس از سمت راست مدافعان پیکان توپی را راهی اوت کردند. حسین ماهینی این اوت را به محوطه جریمه پرتاب کرد که با دخالت شجاع خلیل زاده توپ به خارج از محوطه جریمه رفت و زیر پای علی علیپور قرار گرفت و مهاجم پرسپولیس با شوت سنگین پای چپ خود دروازه رحمان احمدی سنگربان پیکان را گشود و اختلاف را به دو گل افزایش داد.
در ادامه بازهم بازیکنان پرسپولیس ابتکار عمل را در دست داشتند و به دفعات با طراحی حملات حساب شده به دروازه تیم پیکان نزدیک شده اما به گل نرسیدند.
این در حالی است که بازیکنان تیم پیکان در این دقایق بیشتر چشم به ضد حملات داشتند که البته در این مهم نیز موفق نبودند و در حملات کمی که به روی دروازه علیرضا بیرانوند داشتند و خطر جدی را متوجه وی و دروازه اش نکردند.
کمیته داوران فدراسیون فوتبال قضاوت این دیدار را به علی صفایی سپرده و این داور در نیمه نخست مشکل خاصی نداشت و قضاوت خوبی را از او شاهد بودیم البته او یک بار از کارت زرد استفاده کرد و با نشان دادن این کارت به آرفنگ دافه این بازیکن تیم پیکان را جریمه کرد.
ترکیب تیم فوتبال پیکان:
رحمان احمدی،امیر حسین صادقی،سجاد مشکل پور،مهدی شیری،آرمان قاسمی،امیرحسین کریمی،صادق بارانی،ابوالفضل ابراهیمی،آرفنگ دافه،فراز امامعلی و مرتضی آقاخان.
ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس:
علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، صادق محرمی، محسن ربیع‌خواه، حسین ماهینی، سیامک نعمتی، محسن مسلمان، گادوین منشا و علی علیپور.

این خبر در حال تکمیل است.
ورزشی.*9144*1436*
خبرنگار:سعید قهرمانی*انتشار: داود پورصحت*انتهای پیام /*