بی غم: از نتیجه بازی مقابل گیتی پسند راضی نیستمحمید بی غم چهارشنبه شب در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایرنا افزود: با توجه به اینکه دو بازیکن ملی پوش تیم مس سونگون با مصدومیت در بازی امروز به تیم ملحق شدند و دو بازیکن دیگر نیز در مسابقات دانشجویی مصدوم شده بودند، از این نظر دچار مشکل بودیم.
وی افزود: همچنین از مرتضی عزتی بیش از حد این بازیکن کار کشیده شده بود و در این بازی این بازیکن طراوت خودش را نتوانست به نمایش بگذارد و این امر در روند بازی تاثیر گذاشت.
بی غم خاطرنشان کرد: نیمه اول بازی بازیکنان ما عالی ظاهر شدند، ولی در نیمه دوم که بدن بازیکنان تحلیل رفته بود تیم مقابل بهتر از ما وارد زمین شد و موقعیت هایی را خلق کردد.
وی اظهار کرد: هردو تیم بازی خوبی از خودشان نشان دادند، ولی ما باید سه امتیاز این بازی را کسب می کردیم با این حال کسب یک امتیاز هم مشکلی نیست.
وی در خصوص وضعیت زمین سالن پور شریفی یادآورشد: قطعا اگر در سالن پورشریفی بازی امروز را انجام می دادیم بازیکنان مس سونگون بازی بهتری از خودشان به نمایش می گذاشتند چرا که بعضی از بازیکنان در این زمین نمی توانستند بازی کنند که به ناچار از آن بازیکنان نتوانستیم استفاده کنیم.
سرمربی مس سونگون در خصوص بازی های گیتی پسند و تاسیسات دریایی تصریح کرد: ما به بازی های تیم خودمان دقت می کنیم و هر نتیجه ای که آنها کسب کنند به حال ما فرقی نمی کند و مهم این است که تیمی که کمترین اشتباه را داشته باشد قهرمان لیگ خواهد شد.

**سرمربی گیتی پسند: بدلیل اشتباهات خودمان گل خوردیم
سرمربی تیم گیتی پسند نیز با ادعای برتری یک طرفه در بازی امروز تیمش با مس سونگون گفت: ما بدلیل اشتباهات خودمان گل خوردیم.
علیرضا افضل در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایرنا افزود: تیم گیتی پسند هر دو نیمه بازی را در اختیار داشت واز تیم میزبان سرتر بودیم و همچنین گل های نیمه اول بازی را نه از روی تاکتیک تیم مس سونگون، بلکه بدلیل اشتباهات خودمان دریافت کردیم.
افضل تصریح کرد: با وجود اینکه تیم ما موقعیت های زیادی را بدست آورد ولی نتوانست از آنها بهره ببرد و پیروز میدان شود.
وی در پاسخ به این سوال که چرا دقایق پایانی بازی پاور پلی نکرد، خاطرنشان کرد: ما بدلیل اینکه موقعیت های خوب و تک به تک با دروازه بان مس سونگون ایجاد می کردیم لذا نیازی به اتخاذ این تاکتیک نمی دانستم.
وی با بیان اینکه از نتیجه بازی اصلا راضی نیستم یادآور شد: ما باید روی نقاط ضعف تیم، کار کنیم تا در بازی های بعدی با چنین مشکلاتی از این دست روبرو نشویم.
تیم گیتی پسند با کسب تساوی با مس سونگون در بازی امروز با 27 امتیازبه رده سوم جدول لیگ برتر فوتسال سقوط کرد و تیم تاسیسات دریایی با همین امتیاز و با گل زده بیشتر رده دوم جدول را به خود اختصاص داد.
گفتنی است تیم مس سونگون نیز با این نتیجه با کسب 31 امتیاز همچنان در صدر جدول لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور باقی ماند.
خبرنگار: آب بسته.ع**انتشار: عزیزی راد
9853/518انتهای پیام /*