تداوم شکست ناپذیری پتروشیمی در لیگ برتر بسکتبالبه گزارش ایرنا تیم بسکتبال پتروشیمی روز پنجشنبه در چارچوب رقابت های لیگ برتر برابر میزبان خود نیروی زمینی تهران صف آرایی کرد که با نتیجه 77 بر 66 به برتری برسد تا تنها تیم بدون شکست رقابت ها باشد.
دو تیم پتروشیمی و نیروی زمینی در حالی به مصاف یکدیگر رفتند که به ترتیب با 28 و 20 امتیاز در مکان های اول و ششم جدول رده بندی قرار داشتند.
کوارتر اول این دیدار با درخشش ملی پوشان تیم پتروشیمی 16 بر 11 به سود این تیم به پایان رسید تا شاگردان مهران شاهین طبع همچون دیدارهای قبل شروع خوبی داشته باشند.
در کوارتر دوم بازیکنان تیم نیروی زمینی موفق شدند از قوه جوانی خود به خوبی بهره ببرند و با دوندگی بیشتر 21 بر 18 به برتری برسند.
کوارتر سوم این دیدار در حالی آغاز شد که بازیکنان پتروشیمی تجربه بالای خود را بر حریف جوانشان غالب کردند و با پرتاب های بی نقص خود 20 بر 13 به پیروزی رسیدند.
در کوارتر چهارم تیم پتروشیمی با مدیریت کردن بازی موفق شد 23 بر 21 به برتری برسد و در کل با نتیجه 77 بر 66، پانزدهمین پیروزی خود را در لیگ امسال جشن بگیرد.
تیم پتروشیمی بندرامام با کسب این پیروزی 30 امتیازی شد و همچنان صدر جدول را به خود اختصاص داد.
در دیگر بازی این هفته دو تیم خوزستانی پالایش نفت آبادان و رعد پدافند به مصاف یکدیگر رفتند که پالایش نفت با نتیجه 105 بر 57 به برتری رسید.
در حال حاضر سه تیم پتروشیمی، پالایش نفت و رعد پدافند در حال حاضر با کسب 30، 25 و 18 امتیاز در مکان های اول، چهارم و هشتم رده بندی جای دارند.
9879/6064
خبرنگار: محمد شاکری** انتشار: محسن بهاروندانتهای پیام /*