توقف لیورپول برابر نیوکسل/ آرسنال با 2 گل برایتون راشکست دادبه گزارش ایرنا؛ شاگردان رافا بنیتس اسپانیای درتیم نیوکسل امشب درورزشگاه خانگی خود سنت جیمزپارک از شاگردان یورگن کلوپ آلمانی پذیرایی کرده و با کسب تساوی برابر این تیم نامدار یک امتیاز از آنان گرفتند.
فیلیپ کوتینیو هافبک نامدار و بازیساز برزیلی لیورپول دردقیقه 29 برای این تیم گلزنی کرد و خوزلو مهاجم اسپانیای تیم نیوکسل نیز دردقیقه 36 با گشودن دروازه لیورپول، بازی را به تساوی کشاند.
تیم لیورپول فصل جدید رقابت های لیگ برتر انگلیس را خوب شروع نکرد، کلوپ و شاگردانش دراین فصل نیز همانند فصل گذشته نتایج تیمشان نوسان زیادی دارد، بازیکنان این تیم در هفته سوم تیم قدرتمند آرسنال را 4 برصفر شکست داده و درهفته چهارم با نتیجه 5 برصفر مغلوب تیم منچستر سیتی شدند.
به هرحال کسب سه برد و دو تساوی و یک باخت برای این تیم قدیمی،قدرتمند و پرهوادار درپایان هفته ششم نتیجه مطلوبی برای این تیم نیست ،شاگردان کلوپ با کسب تساوی برابر تیم نیوکسل 12 امتیازی شدند و به رده هفتم صعود کردند، شاگردان رفا بنیتس نیز با کسب یک امتیاز از این دیدار حساس دررده نهم باقی ماندند.
به طور حتم کسب تساوی نیوکسل برابر تیم لیورپول را باید به دانش گذشته رافا بنیتس از تیم گذشته خود یعنی لیورپول مرتبط دانست، او امشب با ارائه تاکتیکی مناسب تیم لیورپول را در سنت جیمزپارک متوقف کرد و نشان داد همچنان شناخت کافی از تیم گذشته خود درلیگ برتر دارد.
دردیگر دیدار مهم امروز تیم آرسنال با نتیجه 2 برصفر از سد برایتون گذشت و تیم اورتون با نتیجه یک برصفر مغلوب برنلی شد.
روز گذشته نیز تیم منچستر یونایتد با نتیجه 4 برصفر برابر تیم کریستال پالاس به برتری رسید و تیم منچستر سیتی نیز درحساس ترین دیدار هفته هفتم تیم چلسی مدافع عنوان قهرمانی را درورزشگاه خانگی استمفوردبریج با یک گل شکست دادو به صدر رفت.
جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس:
1-منچسترسیتی/7 بازی/19 امیتاز(تفاضل گل 20 )
2-منچستریونایتد/7 بازی/19 امتیاز(تفاضل گل 19 )
3-تاتنهام/7 بازی/14 امتیاز
4-چلسی/7 بازی/13 امتیاز
ورزشی.**9144**3404**خبرنگار: سعید قهرمانی**انتشار: محسن اسماعیلیانتهای پیام /*