تیم الغرافه با درخشش طارمی الریان را 6 تایی کردبه گزارش ایرنا ، تیم الغرافه در این بازی که پنجشنبه شب در استادیوم ثانی بن جاسم ، ورزشگاه اختصاصی الغرافه ، برگزار شد ، موفق شد با حساب 6 بر یک از سد تیم الریان بگذرد.
گل های الغرافه را وسلی اسنایدر در دقایق 15 (پنالتی) و 25 ، عبدالعزیز حاتم در دقیقه 22 ، دیه گو مادوا دقیقه 54 ، مهدی طارمی در دقیقه 63 و موید حسن در دقیقه 90 به ثمر رساندند و گل الریان هم توسط عبدالرزاق حمدالله در دقیقه 28 بازی به ثمر رسید.
طارمی امشب هم نمایش خوبی داشت . گل اول بر اثر خطای پنالتی بر روی او به دست آمد ، در به ثمر رسیدن دو گل دیگر نقش داشت و گل پنجم تیمش را به زیبایی وارد دروازه الریان کرد.
تیم الغرافه با کسب این پیروزی و در صورتی که رای کمیته استیناف به نفع این تیم صادر شود، 29 امتیازی شده و به طور موقت جای تیم ام صلال را در رده چهارم خواهد گرفت .
پس از باخت هفته گذشته تیم الغرافه مقابل المرخیه ، باشگاه الغرافه شکایتی تسلیم کمیته انضباطی مسابقات کرد و مدعی شد المرخیه قوانین لیگ را نقض کرده و با 6 بازیکن مقیم (خارجی) در این مسابقه حضور داشته در حالیکه طبق قوانین حق استفاده از 5 بازیکن را دارد.
کمیته انضباطی مسابقات هم روز چهارشنبه در نشست خود به نفع الغرافه رای داد اما باشگاه المرخیه اعلام کرد نسبت به این رای تجدیدنظر خواهی می کند.
تیم ام صلال که هم اکنون 27 امتیاز دارد، روز شنبه آینده مقابل تیم قطر اس سی قرار خواهد گرفت و در صورت پیروزی 30 امتیازی شده و به جایگاه قبلی خود در مکان سوم جدول رده بندی باز خواهد گشت .
شبد**1508*9122انتهای پیام /*