تیم ملی ایران فاتح نیمه نخست برابر الجزایر بودبه گزارش ایرنا؛دراین دیدار که درورزشگاه مرکور شهر گراتس اتریش درجریان است،شاگردان کارلوس کی روش با نتیجه 2 برصفر از شاگردان رباح ماجر جلو افتادند.
سردار آزمون دردقیقه 11 و کریم انصاری فر دردقیقه 19 برای تیم ملی کشورمان دراین نیمه گلزنی و برتری این تیم را رقم زدند.
نیمه نخست با حمله بازیکنان تیم ملی الجزایر آغاز و بازیکنان این تیم موقعیت گلزنی داشتند که با هوشیاری علیرضا بیرانوند این فرصت از این تیم گرفته شد.
درادامه بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان کنترل این دیدار را دردست گرفته و به گل رسیدند.
در دقیقه 11 ارسال توپ از جناح راست به روی دروازه تیم الجزایر به سردار آزمون رسید و او با ضربه زیبای سر که از نزدیکی های ضربه پنالتی زد دروازه تیم الجزایر را گشود،شاگردان کی روش درادامه همچنان برتوپ و میدان مسلط بودند.
دردقیقه 19احسان حاج صفی کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان ازمیانه میدان حرکت نفوذی را آغاز و درحالیکه ازسوی مدافعان تیم الجزایر احاطه شده بود با پاسی زیبا کریم انصاری فر را پشت مدافعان درموقعیت مناسب قرارداد و او پس از پشت سرگذاشتن مدافعان تیم الجزایر دروازه بان را نیز دریبل و توپ را درون دروازه حریف جای داد.
درادامه بازی هیجان دقایق ابتدایی و میانی را نداشت و توپ بیشتر درمیانه میدان درجریان بود و خطر جدی دروازه دو تیم را تهدید نکرد.
دراواخر نیمه نخست تیم ملی الجزایر تیم برتر میدان بود و بر روی دروازه ایران حملاتی طراحی کرد که این حملات یکی پس از دیگری برای این تیم از دست رفت و بازی با سوت جولیان وان برگر داور اتریشی این دیدار درنیمه نخست با نتیجه 2 برصفر تمام شد.
ترکیب تیم ملی ایران:
علیرضا بیرانوند، وریا غفوری، پژمان منتظری، محمدرضا خانزاده، سعید آقایی، سعید عزت اللهی، کریم انصاری فرد، احسان حاج صفی، علیرضا جهانبخش، سردار آزمون و مهدی طارمی.
ترکیب تیم ملی الجزایر:
فوزی شاوشی، زین الدین فرحات، عیسی ماندی، فاروق شافعی، رامی بن سبعینی، کارل مجانی،سلیم بوخشنوش، سلیسفیان هنی، ریاض محرز، هلال سودانی و بغداد بونجاح.
شبک**ورزشی.**9144**1708انتهای پیام /*