ذوب آهن مانع خروج سپیدرود از انتهای جدول شدبه گزارش ایرنا ؛ شاگردان «علی کریمی» بدنبال شکست دو تیم نفت تهران و استقلال خورستان برابر سایپا و استقلال خوزستان در این هفته فرصت مناسبی برای خروج از منطقه خطر در جدول رده بندی این رقابت ها را داشتند که با شکست مقابل ذوب آهن این موقعیت مناسب را از دست دادند و همچنان در منطقه خطر سقوط به لیگ دسته یک باقی ماندند.
در این دیدار که در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برگزار شد، شاگردان «امیرقلعه نویی» سرمربی ذوب آهن با نتیجه سه بر صفر برابر شاگردان کریمی در تیم سپیدرود رشت به پیروزی رسیدند و سه امتیاز ارزشمند این دیدار را از آن خود کردند.
«میلاد فخر الدینی» در دقیقه 26، «کی روش استنلی» در دقیقه 68 و «بختیار رحمانی» در دقیقه 90 برای تیم ذوب آهن گلزنی کردند و سهم اصلی را در پیروزی تیمشان برابر سپیدرود رشت عهده دار بودند.
شاگردان قلعه نویی با کسب هر سه امتیاز این دیدار 48 امتیازی شدند و جایگاه دوم جدول رده بندی این رقابت ها را از تیم استقلال پس گرفتند، تیم سپیدرود رشت نیز با قبول این شکست 26 امتیازی شد و در رده سیزدهم جدول رده بندی این رقابت ها باقی ماند.
ترکیب ذوب آهن:
رشید مظاهری، محمد ستاری، میلاد فخر الدینی، وحید محمد زاده، محمد نژادمهدی، قاسم حدادی فر، حمید بوحمدان، محمدرضا حسینی، مرتضی تبریزی، محمدرضا عباسی و کی روش استنلی.
ترکیب تیم سپیدرود رشت:
ایمان صادقی، سید هادی موسوی، علیرضا نورمحمدی، میثم تهیدست، حمید ملکی، علی دهقان، میثم فردوسی،علی عباسی، حسین کعبی، پویا نزهتی و عماد میرجوان.
محمد حسین زاهدی فر قضاوت این دیدار کم برخورد را عهده دار بود و با نشان دادن کارت زرد به سید هادی موسوی بازیکن تیم سپیدرود رشت این بازیکن را به دلیل خطای عمد بر روی بازیکن تیم ذوب آهن جریمه کرد.
**تیم سپیدرود رشت در هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر میزبان تیم تراکتورسازی تبریز خواهد بود و تیم ذوب آهن نیز در خوزستان با تیم فولاد دیدار خواهد کرد.
**700 هوادار از نزدیک این دیدار را تماشا کردند.
ورزشی.**9144**1368انتهای پیام /*