ذوب آهن مقابل فولاد متوقف شدبه گزارش ایرنا، این دیدار از ساعت 17 امروز پنجشنبه با قضاوت «سید مهدی سید علی» در ورزشگاه غدیر اهواز آغاز شد و «رحیم زهیوی» و «محمد رضا حسینی» به ترتیب برای فولادی ها و ذوبی ها گلزنی کردند. البته تیم ذوب آهن با این نتیجه موقتا بار دیگر به جایگاه دوم جدول رده بندی لیگ بازگشت، اما در صورت پیروزی تیم فوتبال سایپا مقابل مشکی پوشان خراسان در دیدار فردا، این جایگاه دستخوش تغییر خواهد شد.
قرمزپوشان خوزستانی پس از کسب تساوی مقابل پارس جنوبی جم در دیدار هفته گذشته و کسب جایگاه ششم جدول، با انگیزه پیروزی و رسیدن به تیم های بالانشین مقابل ذوب آهن صف آرایی کردند. اما شاگردان «امیر قلعه نویی» سرمربی تیم اصفهانی برای حفظ جایگاه خود در مکان دوم جدول، برای کسب هر سه امتیاز این دیدار به میدان آمدند که در نهایت برای رسیدن به این مهم ناکام بودند.
در نیمه نخست این دیدار تیم ذوب آهن با بهره بردن از بازیکن هجومی خود مانند «بختیار رحمانی» و «کی روش استنلی» بازی تهاجمی به نمایش گذاشت و کمک خط هافبک این تیم مانند «سید محمد حسینی» سبب شد تا فرصت های خوبی برای نماینده فوتبال اصفهان فراهم شود. اما بر خلاف جریان بازی در دقیقه 31 «رحیم زهیوی» هافبک هجومی تیم خوزستانی از روی پاس «حسن بیت سعید» گل برتری تیم میزبان را به ثمر رساند.
در ادامه تیم ذوب آهن ضرباهنگ حملات خود را شدیدتر کرد تا در زمان های تلف شده نیمه نخست، حسینی با پاسی که از «میلاد فخرالدینی » دریافت کرده بود، گل تساوی ذوب آهن را به ثمر برساند.
در نیمه دوم نماینده فوتبال اصفهان تلاش بسیاری برای باز کردن دروازه حریف تدارک دید و در دقیقه 55 اشتباه خط دفاعی فولاد در دفع توپ می توانست ذوبی‌ها را صاحب دومین گل کند؛ اما شوت زمینی «محمد رضاعباسی» در موقعیتی تک به تک با «حامد لک» گلر تیم فولاد با واکنش به موقع دروازه بان به هدر رفت.
شاگردان قلعه نویی هر چند در ادامه این دیدار تلاش های زیادی برای باز کردن دروازه حریف داشت ولی بازیکنان این تیم در زدن ضربات نهایی موفق نبوده تا این دیدار با تساوی یک بر یک خاتمه یابد.
ترکیب تیم فولاد خوزستان در این دیدار به این شرح است:
حامد لک، فرزاد جعفری، ایوب والی(دقیقه 33 میلاد بدرقه)، عبدالله کرمی، پیمان شیرزادی، سینا مریدی، فرشاد سالاروند(دقیقه 73 میثم هاشمی زاده)، علی اصغرعاشوری(دقیقه 61 مجتبی حق دوست)، رحیم زهیوی، حسن بیت سعید، فرشاد جانفزا.
همچنین ترکیب تیم فوتبال ذوب آهن در این دیدار به این شرح است:
رشید مظاهری، محمد نژاد مهدی، وحید محمدزاده، جورجی وسیالنی، سید محمد حسینی، محمدرضا عباسی(دقیقه 56 قام حدادی فر)، بختیار رحمانی، سید محمد ستاری، میلادشیخ فخرالدینی(دقیقه 64مرتضی تبریزی)، حمید بوحمدان و کی روش استنلی.
ورزشی**9029**1569انتهای پیام /*