زیدان: رونالدو به فینال لیگ قهرمانان اروپا می رسد



روزنامه آ.اس اسپانیا امروز (چهارشنبه) به نقل از زیدان نوشت: باورنکردنی است، اما کریستیانو تنها به فاصله 2 روز از مصدومیت دوباره می تواند به خوبی بدود و این نشان از اشتیاق و بلندپروازی او برای بازگشت سریع به میادین دارد.
رئال مادرید با شکست بایرن مونیخ حریف لیورپول در فینال لیگ قهرمانان اروپا شد. این دیدار روز پنجم خرداد در کی یف پایتخت اوکراین برگزار می شود.
زیدان که در آستانه دیدار معوقه هفته سی و چهارم لالیگا برابر سه ویا در نشست خبری پیش از بازی سخن می گفت، در پاسخ به پرسش مربوط به توجه نکردن داور وسط ال کلاسیکو به تذکر داور چهارم مبنی بر خطای لوئیس سوارز روی رافائل واران در صحنه ای که منجر به گل دوم بارسلونا شد؛ افزود: کاری از دست من بر نمی آید، آن صحنه خطا بود و داور آن را ندید و این تمام ماجرا است.
وی در مورد وضعیت سایر مصدومان کهکشانی ها تصریح کرد: ایسکو، دنی کارواخل و همچنین رونالدو، 150 درصد برای بازی فینال آماده خواهند شد.
زیزو در مورد دیگر تیم راه یافته به فینال «کی یف» خاطر نشان کرد: لیورپول تیم تقریبا کاملی است و ما می دانیم که این تیم چه قابلیت هایی دارد؛ آن ها یک حریف انگلیسی فیزیکی، تکنیکی و سرعتی هستند که به سختی می جنگند و به سختی شکست می خورند.
سرمربی فرانسوی رئال در پایان در خصوص پیوستن نیمار به جمع سفیدپوشان گفت: نیمار بازیکن من نیست و به هیچ وجه قصد ورود به این بحث را ندارم و تنها تمرکز خود را برای پایان هرچه موفق تر فصل معطوف کرده ام.
ورزشی**3991**1584



انتهای پیام /*