سرمربی تیم فوتبال نوجوانان:اولویت یوزهای نوجوان ایرانی کسب موفقیت درجام جهانی استبه گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال،عباس چمنیان در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های ایران و گینه در هفته نخست جام جهانی در هندوستان افزود: یک‌‌سال است که منتظر آغاز رقابت‌های جام جهانی هستیم و در طول این مدت تمرینات آماده‌سازی‌ تیم را انجام داده‌ایم تا برای دیدار فردا(شنبه) آماده باشیم.
وی گفت: ما خاطرات بسیار خوبی از گوا داریم و امیدواریم در جام جهانی این خاطرات تکرار شوند.ما اینجا هستیم که به موفقیت برسیم.
چمنیان گفت: تیم فوتبال گینه از قدرت بدنی خوبی برخودار است که در بخش حمله بازیکنان سرعتی قوی دارد.ما بازی های این تیم را آنالیز(تحلیل) کرده ایم و سعی می کنیم بازیکنان اصلی این تیم را مهار کنیم.
وی تصریح کرد که تیم ایران،یک تیم واقعی است که برای رسیدن به موفقیت تلاش می کند. امیدوارم در این عرصه افتخارآفرینی کنیم.
براساس این گزارش ، محمد شریفی بازیکن تیم ملی فوتبال نوجوانان نیز در این نشست اظهار کرد: تمرینات بسیار خوبی انجام دادیم.تنها هدفی که زیر نظر سرمربی تیم داشتیم این بود که به دیدار امروز در جام جهانی برسیم.
وی ادامه داد:تیم نوجوانان ایران؛تیم بسیار خوبی است.ما یک گروه کامل هستیم که برای موفقیت به هند آمده ایم.بازیکنان ایران از انگیزه های بالایی برخوردارند و می خواهیم دستورات کادر فنی را به طور کامل انجام بدهیم.
شریفی همچنین اظهار کرد که علاقه زیادی به تونی کروس و باشگاه رئال مادرید دارد.
ایران در گروه سوم با تیم های آلمان، گینه و کاستاریکا هم گروه است.بازی‌های این گروه در شهر گوا برگزار می‌شود. پیش از این، نوجوانان ایران در همین شهر به مقام نایب قهرمانی آسیا دست یافته بودند و تجربه کافی برای بازی در این شهر را دارند.
برنامه بازی‌های این گروه به شرح زیر است:
شنبه، ۱۵ مهر
آلمان – کاستاریکا، ساعت ۱۴:۳۰
ایران – گینه، ساعت ۱۷:۳۰

سه شنبه، ۱۸ مهر
کاستاریکا-گینه، ساعت ۱۴:۳۰
ایران – آلمان، ساعت ۱۷:۳۰

جمعه، ۲۱ مهر
گینه -آلمان، ساعت ۱۴:۳۰
ایران – کاستاریکا، ساعت ۱۴:۳۰
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**9250 ** 1776
خبرنگار:گلی سفیدزاده ** انتشار: لیلا خطیب زادهانتهای پیام /*