سرمربی تیم ملی تکواندو: آمده ام کار ناتمام خود را انجام دهمفریبرزعسگری در گفت و گو با ایرنا گفت: روز گذشته – شنبه – به همراه دیگر نامزدها برنامه های خود را در کمیته فنی ارائه کردم و از اعتماد اعضای این کمیته به خود سپاسگزارم و تلاش می کنم تا جوابگوی اعتماد آنان باشم.
وی با قدردانی از تلاش های مربیان پیشین تیم ملی تکواندو ایران گفت: رضا مهماندوست، بیژن مقانلو، مهدی بی باک و نعمت خلیفه زحمات زیادی برای تیم ملی ایران کشیدند و انتخاب من چیزی از ارزش های دیگر نامزدها کم نمی کند.
عسگری در خصوص همکاران خود در کادر فنی تیم ملی تکواندو ایران گفت: علی محمد بسهاق چون گذشته به عنوان مربی در کنارم خواهد بود و دیگر اعضای کادرفنی نیز به زودی معرفی می شوند.
وی در پاسخ به این سئوال که به نظر می رسد او در دوره گذشته سرمربیگری در سال 2012 نتوانست به خواسته های خود برسد گفت: این مساله را قبول دارم حتی شرایط به گونه ای بود که مدال نقره ما در المپیک لندن دیده نشد. اکنون 6 سال است که بر تجربیاتم افزوده شد تا کار ناتمام خود در تیم ملی به سرانجام برسانم.
عسگری توضیح نداد که «کار ناتمامی که در تیم ملی تکواندو ایران دارد، چیست».
سرمربی تیم ملی ایران با اشاره به اینکه تکواندو جامعه ای بزرگ و فهیم است، افزود: قول می دهم شاگرد خوبی برای استادان این رشته باشم و امیدوارم با همدلی و وفاق بتوانیم تیم ملی ایران را به خواسته هایش برسانیم.
ورزشی**3783**9250**1545انتهای پیام /*