سرمربی سپیدرود رشت: انگیزه زیادی برای پیروزی مقابل استقلال داریمبه گزارش خبرنگار ایرنا ، علی نظرمحمدی غروب دوشنبه در مصاحبه پیش از بازی تیم های سپیدرود رشت و استقلال تهران در رشت اظهار کرد: شرایط استقلال به گونه ای است که همگان انتظار یک بازی آسان و بی برنامه را از این تیم دارند.
وی افزود: اما حریف ما بسیار قدرتمند و قوی است و به همین دلیل بازی بسیار سختی را برابر این تیم داریم چون تیم استقلال تهران بازیکنان باتجربه و پرتوان زیادی دارد.
نظرمحمدی بیان کرد: تیم سپیدرود برای بازی فردا یک حریف پرآوازه را پیش رو دارد که سال گذشته در رقابت های لیگ آسیا نیز حضور داشت اما با این وجود ما نیز کار کردیم و امیدوارم که شاهد یک بازی با کیفیت از سوی بازیکنان سپیدرود باشیم.
سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت ادامه داد: بازیکنان استقلال درصدد پیروزی در این بازی هستند تا ثابت کنند که مسبب نتایج ضعیف این تیم نیستند و با تمام وجود بازی خواهند کرد.
نظرمحمدی اظهار کرد: البته استقلال نیز روز سختی را مقابل جوانان سپیدرود خواهد داشت چون بازیکنان ما انگیزه زیادی دارند تا رو در روی تیم استقلال قرار گیرند.
وی به غیبت حسین کعبی در این دیدار به دلیل محرومیت اشاره و خاطرنشان کرد: کعبی بازیکن متعصبی است که وزنه روحی مناسب و خوبی برای تیم ما بشمار می رود.
نظرمحمدی یادآور شد: البته در 2 بازی که این بازیکن پرتوان حضور نداشت، بازیکنان جایگزین به خوبی توانستند در پست کعبی بازی کنند و امیدوارم که فردا نبود کعبی را احساس نکنیم ولی به هر حال این بازیکن وزنه روحی خوب تیم ما است.
تیم های فوتبال استقلال تهران و سپیدرود رشت عصر فردا (سه شنبه ) در هفته هشتم از رقابت های لیگ برتر کشور در ورزشگاه شهید عضدی رشت به مصاف هم می روند.
خبرنگار: حسین مجرد**انتشاردهنده: کبیری
7285/2007انتهای پیام /*