سرمربی شاهین بوشهر:صعود به لیگ یک سخت استبه گزارش ایرنا، مهدی پاشازاده پنجشنبه شب پس از تساوی صفر بر صفر تیمش برابر مس نوین کرمان در جمع خبرنگاران افزود: بازی شاهین در برابر مس بازی دلچسبی نبود و دلیل آن را نمی دانم چون از شب گذشته هدایت این تیم را عهده دار شدم.
وی با تقدیر از تلاش های سرمربی شاهین بوشهر بیان کرد: تیم شاهین با وضعیت کنونی که دارد با ایده هایی که در سر دارم بسیار متفاوت است و باید در روزهای آتی با کار بیشتر برای بهبود وضعیت آن تلاش کنیم.
پاشازاده افزود: هواداران شاهین بوشهر مستحق این هستند که پس از گذشت سه سال تیم آنها به لیگ یک صعود کند ولی باید بدانند که در این مسیر کار دشواری داریم.
وی ادامه داد: دست ما نیز بسته است و نمی توانیم بازیکنی اضافه کنیم ولی با این وجود به بازیکنان کنونی تیم ایمان راسخ دارم.
پاشازاده در ارتباط با حریف امروز شاهین نیز اظهار کرد : مس نوین در این بازی چیز خاصی نداشت و تنها به دنبال یک مساوی بود.
وی در ارتباط با برنامه هایش برای 2بازی آینده شاهین در مرحله مقدماتی لیگ دو اظهار داشت : بازی های باقیمانده هر کدام حکم یک فینال دارد که پس از اتمام بازی های مرحله مقدماتی اردویی یک هفته ای نیز برگزار می کنیم.
پاشازاده در مورد استفاده از نفرات کادر کنونی شاهین بوشهر گفت: از این کادر استفاده خواهیم کرد ولی نفراتی نیز به این جمع اضافه می شوند.
وی درباره دلیل انتخاب شاهین بوشهر گفت: چند پیشنهاد از تیم های لیگ یک و حتی برتر داشتم ولی با توجه به اینکه همواره کار سخت را دوست دارم این حس را داشتم که در شاهین موفق تر عمل می کنم.
پاشازاده در باره میزان شناخت خود از تیم های مرحله دوم رقابت های لیگ دو نیز اظهار داشت: به دلیل بازی با برخی از تیم های مرحله دوم شناخت خوبی از آنها دارم ولی با این وجود باید جدول را بررسی کنیم.
7212/6043**
خبرنگار: عبدالصمد شهریاری** انتشار دهنده: خدانظر خواجهانتهای پیام /*