سرمربی نساجی قائمشهر : نساجی برای شانس لیگ تری باید امتیاز جمع کندمهدی پاشازاده یکشنبه شب پس از برد تیمش در برابر ملوان بندرانزلی در هفته ششم رقابت های فوتبال لیگ یک در قائمشهر در گفت و گو با خبرنگاران افزود : رسیدن به لیگ برتر ، آرزوی چندین ساله تیم نساجی و هواداران پرشمار این تیم شمالی است و باید برای تحقق این آرزو تلاش بیشتری از سوی کادر فنی و بازیکنان صورت گیرد.
وی ادامه داد : اگرچه هنوز پیش بینی برای لیگ برتری شدن یا نشدن تیم ها زودهنگام است، ولی یکی از برنامه های تیم های لیگ یک رسیدن به سوپرجام فوتبال ایران است و ما هم جدای از سایر تیم ها نیستیم.
بازیکن اسبق استقلال تهران اظهار داشت که تیمش در هر بازی بهتر کار می کند و این روند رو به رشد بازیکنان در دیدارها نشان از سخت کوشی آنها دارد و این روند باید ادامه داشته باشد.
پاشازاده افزود : امروز تیم ما با حمایت هواداران توانست یکی از تیم های پرقدرت لیگ یک را از پیش روی بردارد و باید برای بازی بعدی برنامه ریزی کنیم.
** باخت در برابر نساجی آخر خط نیست
سرمربی تیم ملوان انزلی که تیمش در برابر نساجی قائمشهر تن به شکست 2 بر 1 داد ، گفت که این شکست تیمش را به خط پایان در رقابت های لیگ یک نرسانده است .
نادر دست نشان افزود : این شکست باید دریچه جدیدی را برای بازیکنان و کادر فنی ما ایجاد کند که بتوانند با بررسی نقاط ضعفشان ، به بازی آینده فکر کنند.
وی اضافه کرد : تیم نساجی قائمشهر با بهره گیری از میزبانی توانست از موقعیت هایش بهتر از ما استفاده و بازی را به سود خودش تمام کند.
نساجی قائمشهر در هفته ششم رقابت های جام آزادگان عصر یکشنبه میزبان تیم ملوان انزلی بود که نتیجه را 2 بر 1 به نفع خود رقم زد و با 13 امتیاز به رده سوم جدول 18 تیمی این رقابت ها صعود کرد.
ملوان انزلی با این شکست و داشتن 8 امتیاز به رده دهم جدول سقوط کرد.
مازندران 2 نماینده در رقابت های لیگ دسته یک دارد. خونه به خونه در بازی روز گذشته اش برابر نفت مسجد سلیمان با نتیجه یک بر صفر پیروز شد و با 8 امتیاز در رده نهم جدول قرار گرفت.
خبرنگار : حسین فلاحتی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
6982/1654انتهای پیام /*