سرمربی: هدف تیم والیبال بانک سرمایه حضور در جام باشگاه های جهان استمصطفی کارخانه شامگاه سه شنبه در حاشیه بازی والیبال تیم شهرداری ارومیه با بانک سرمایه افزود: بازی در فضای سنگین و پر از تماشاگر ارومیه ای برای هر تیمی سخت است.
وی ادامه داد: بازیکنان سرمایه بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و توانستند قدرت خود را از اول تا انتهای بازی حفظ کنند و با وجود مصدومیت سیدمحمد موسوی در ست دوم بازیکن ارزنده دیگری جایگزین او شد.
وی با اشاره به اینکه تیم شهرداری ارومیه یک تیم قدرتمند است، افزود: بازی با تیم شهرداری ارومیه برایم افتخار است زیرا بازیکنان ارومیه والیبال را درست و دقیق بازی می کنند و هدفشان تنها برد و باخت نیست و این خود بزرگترین حسن یک تیم قدرتمند است.
سرمربی تیم بانک سرمایه ادامه داد: تیم شهرداری ارومیه به وقت نیاز دارد تا بتواند این قدرت خود را به نمایش بگذارد و تماشاگران و هواداران تیم شهرداری اگر کمی تحمل کنند میتوانند قهرمانی تیم خود را جشن بگیرند.
به گزارش ایرنا سرمربی و عوامل تیم شهرداری ارومیه از مصابه با خبرنگاران امتناع کردند.
تیم والیبال شهرداری ارومیه در ششمین دیدار خود در لیگ سی و یکم مردان کشور با نتیجه سه بر یک، مقابل مهمان خود بانک سرمایه شکست خورد تا سومین باخت خود را در این فصل تجربه کند.
8135 / 2093 **خبر: شهین بیدادرس ** انتشار: صابر چهرقانیانتهای پیام /*