سلطانی فر:تلاش ما توزیع مناسب امکانات ورزشی در سراسر کشور استمسعود سلطانی فر روز پنجشنبه در بدو ورود به اهواز در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: رسیدگی به مشکلات خوزستان از جمله ورزش به طور قطع بسیار مهم بوده و تلاش می کنیم ورزش خوزستان به جایگاه واقعی خود برگردد.
وزیر ورزش و جوانان همچنین در خصوص سفر خود به استان خوزستان افزود: در سفر به خوزستان نشست مشترکی با فدراسیون های ورزشی برگزار می شود و عملکرد آنها مورد بررسی قرار می گیرد و امیدواریم نتیجه این نشست به سود ورزش کشور و خوزستان باشد.
وی ادامه داد: خوزستان از دیرباز تاکنون نقش بسیار مهم و پررنگی در ورزش قهرمانی کشور داشته و انتظار داریم همچنان در مسیر پیشرفت گام بردارد.
سلطانی فر گفت: در سه سفر گذشته خود به خوزستان از امکانات شهرهای مختلف دیدن شد و در این سفر هدف ما رسیدگی بیشتر به ورزش استان است.
وی بیان کرد: به طور قطع توجه به ورزش خوزستان توجه به ورزش کل کشور بوده بنابراین تلاش می شود عنایت ویژه ای به ورزش این استان شود.
در سفر یک روزه وزیر ورزش و جوانان به خوزستان، هفت معاون وزارتخانه و 51 رئیس فدراسیون های ورزشی مختلف سلطانی فر را همراهی می کنند.
حضور در یادمان شهدای هویزه و اهدای تاج گل بخشی دیگری از برنامه سفر استانی وزیر ورزش و جوانان و روسای فدراسیون های ورزشی به خوزستان است.
همچنین قرار است، هفت معاون وزیر به همراه روسای فدراسیون های منتخب و مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن به شهرهای آبادان، خرمشهر، دزفول، بندرماهشهر، بندر امام، دشت آزادگان، شوشتر، مسجدسلیمان و هویزه سفر کنند و ضمن افتتاح و بازدید از طرح ها با هیات های ورزشی این شهرها به منظور بررسی مسایل و مشکلات آنها نشست برگزار می کنند.
9879/6068/6064انتهای پیام /*