شکست تیم دخانیات رشت برابر شهرداری کلاچای و سقوط به انتهای جدولبه گزارش خبرنگار ایرنا، در این دیدار از هفته هفتم رقابت های لیگ برتر بزرگسالان گیلان تیم فوتبال دخانیات رشت با نتیجه 2 بر یک مغلوب شهرداری کلاچای شد.
در این مسابقه ، تیم فوتبال دخانیات رشت نتوانست از فرصت میزبانی خود به خوبی استفاده کند و در نهایت با پذیرفتن دو گل و به ثمر رساندن یک گل ، یک شکست خانگی دیگر را تجربه و به انتهای جدول رده بندی سقوط کرد.
مسئولان دخانیات رشت که برای تقویت تیم خود ، سهیل حق شناس کاپیتان اسبق سپیدرود را به خدمت گرفته اند نیز، تاکنون نتایج خوبی کسب نکرده و با چهار امتیاز در انتهای جدول رده بندی لیگ برتر گیلان قرار دارند.
همچنین در دیگر دیدارهای برگزار شده از هفته هفتم رقابت های لیگ برتر بزرگسالان گیلان، بازی تیمهای فوتبال شاهین بندرانزلی و کادوس ماسال با نتیجه مساوی بدون گل پایان یافت و تیم شهرداری آستارا با نتیجه 2 بر یک شهرداری کوچصفهان را شکست داد.
در دیگر بازی های برگزار شده و در دربی صومعه سرا ، تیم های فوتبال میرزاکوچک و فریفته صومعه سرا به نتیجه مساوی بدون گل دست یافتند و ملوان جوان رشت موفق شد با یک گل شهرداری رضوانشهر را شکست دهد.
همچنین دیدار تیمهای فوتبال استقلال رشت و مهتاب بافت شفت با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت و تیم چای ناطق لاهیجان موفق شد با نتیجه 2 بر یک ملوان ب انزلی را مغلوب کند.
در جدول رده بندی این رقابت ها ، تیم های شهرداری کلاچای و شهرداری آستارا با کسب 17 امتیاز و به دلیل تفاضل گل به ترتیب در مکان های اول و دوم قرار دارند ، تیم شاهین بندرانزلی با کسب 13 امتیاز سوم است و شهرداری کوچصفهان نیز با کسب 12 امتیاز در رتبه چهارم قرار دارد.
در رقابت های فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان گیلان جام گیل، 14 تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند.
خبرنگار: حسین مجرد**انتشار دهنده: بابایی
7285 /6030انتهای پیام /*