شکست تیم فوتبال ملوان جوان رشت برابر لاهیجانبه گزارش خبرنگار ایرنا، در این دیدار از هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر بزرگسالان گیلان تیم فوتبال چای ناطق لاهیجان عصر چهارشنبه با نتیجه 2 بر یک برابر تیم ملوان جوان رشت به پیروزی رسید.
در این مسابقه ، تیم فوتبال ملوان جوان رشت نتوانست از فرصت میزبانی خود سود برده و با واگذار کردن نتیجه این بازی ، متحمل یک شکست خانگی شد.
همچنین در دیگر دیدارهای برگزار شده از هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر بزرگسالان گیلان، تیم فوتبال کادوس ماسال با نتیجه یک بر صفر شهرداری کلاچای را شکست داد و بازی تیمهای فوتبال شهرداری رضوانشهر و شاهین انزلی با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یافت.
در دیگر بازی های برگزار شده نیز ، دیدار تیمهای فوتبال فریفته صومعه سرا و شهرداری کوچصفهان با نتیجه مساوی 2 بر 2 به اتمام رسید و تیم شهرداری آستارا با نتیجه 2 بر یک تیم دخانیات گیلان را مغلوب کرد.
همچنین تیمهای فوتبال ملوان ب انزلی و استقلال رشت رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم استقلال رشت با نتیجه یک بر صفر حریف خود را مغلوب کرد.
در جدول رده بندی این رقابت ها ، تیم شهرداری آستارا با کسب 23 امتیاز صدرنشین است ، تیمهای شهرداری کلاچای با کسب 18 امتیاز و مهتاب بافت شفت با کسب 17 امتیاز به ترتیب دوم و سوم هستند.
در رقابت های فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان گیلان جام گیل، 14 تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند.
خبرنگار: حسین مجرد **انتشار دهنده : بابایی
7285 /6030انتهای پیام /*