صادقیان پور سکاندار هیات دو و میدانی آذربایجان شرقی شدبه گزارش ایرنا، صادقیان پور شامگاه یکشنبه در مجمع انتخاباتی هیات دو و میدانی استان آذربایجان شرقی به مدت چهار سال ریاست هیات دومیدانی استان را برعهده گرفت.
مدیر کل اداره ورزش و جوانان آذربایجان شرقی به عنوان دبیر مجمع انتخاباتی هیات دومیدانی استان گفت: امروز خوشبختانه پس از وقفه ای که در مدیریت هیات دومیدانی استان بوجود آمده بود این مجمع ریاست هیات را به محمد حسین صادقیان پور سپرد و من از زحمات آقایان شاه مراد پور و مقصودی که هیات دو و میدانی را سرپا نگه داشتند تا به این مرحله برسانیم کمال تشکر را دارم.
جمشید نظمی اظهار کرد: برای بهبود در روند دومیدانی استان به همکاری مربیان، پیشکسوتان و داوران و حتی ورزشکاران این رشته نیازمندیم و انتظار نداریم فوتبالیست و یا کشتی گیر بیاید و این رشته ورزشی را رونق بدهد.
وی یادآورشد: اگر شکست و یا ضعفی در این میان باشد خود فعالان دومیدانی مسئول بوده و اگر پیشرفت و نقطه قوت داشته باشد باز به مسئولیت فعالان این رشته مربوط می شود.
نظمی خاطرنشان کرد: امروز وظیفه تمام اعضای مجمع پس از انتخاب محمد حسین صادقیان پور به عنوان رییس هیات دومیدانی بیشتر از قبل شده و باید با حمایت های خود، وی را در رسیدن به اهداف هیات دومیدانی استان آذربایجان شرقی یاری کنند چرا که این انتخاب میثاق نامه همکاری می باشد.
محمد حسین صادقیان پور، رییس جدید هیات دومیدانی استان آذربایجان شرقی نیز با ارائه برنامه های خود برای اعتلای رشته دو و میدانی گفت: در ادامه راه از اعضای مجمع انتظار همکاری و حمایت دارم.
بیش از این با استعفای شاه مراد پور، رییس سابق هیات دومیدانی آذربایجان شرقی، به مدت هشت ماه مقصودی به عنوان سرپرست این هیات انجام وظیفه کرد.
خبرنگار: آب بسته**انتشار: عزیزی راد
9853/518انتهای پیام /*