فرمانده انتظامی استان خبر داد: فردی که پس از قتل زنی در بوشهر جسدش را در جاده ای اطراف شهر دلوار رها کرده بود در کمتر از 24 ساعت شناسایی و دستگیر شد.

سردار خلیل واعظی اظهار داشت: روز سه شنبه 26 فروردین ماه خبر مفقودی یک خانم 41 ساله به کلانتری 14 تنگک بوشهر اعلام شد و یک روز بعد جسد این خانم در حالی که سوخته بود در یکی از جاده های اطراف شهر دلوار کشف شد.
وی افزود: با تلاش کارآگاهان جرایم جنایی پلیس آگاهی استان و جمع آوری ادله مستند، فردی که با خانواده مقتول دارای ارتباط خانوادگی بود به عنوان متهم شناسایی و دستگیر شد.
این مقام انتظامی تاکید کرد: این متهم با سوء استفاده از اعتماد میان در خانواده به قصد سرقت طلاهای مقتول وی را در منزلش خفه و پس از سوزاندن جسد، به منظور پنهان کردن سرنخ های احتمالی کشف حادثه، آن را در جاده های اطراف دلوار رها کرده بود.
سردار واعظی با اشاره به اینکه منزل قاتل و مقتول نزدیک به هم و در یکی از محلات شهر بوشهر قرار دارد، گفت: با اعتراف متهم به بزه ارتکابی، طلاهای مسروقه از منزلش کشف و خودروی مورد استفاده وی نیز توقیف گردید.
فرمانده انتظامی استان بوشهر همچنین در خصوص کشف جسد نیمه جان یک خانم دیگر در شهر دلوار اظهار داشت: این خانم همچنان در مرکز درمانی تحت مداوا قرار دارد و وضعیت وی خوشبختانه رو به بهبود است.
وی خاطرنشان کرد: برابر بررسی‌های پلیس این دو حادثه با یکدیگر هیچگونه نداشته اند.
سردار واعظی ضمن تشکر از خویشتنداری مردم و رسانه ها در مواجهه با حواث انتظامی به شهروندان توصیه کرد در ارتباطات خانوادگی و انتخاب دوستان خود با نهایت دقت و هوشیاری عمل کرده و به افرادی که شناخت کافی ندارند به راحتی اعتماد نکنند.

پاسخی بگذارید