غیبت دو هفته ای ملی پوش والیبال در لیگ ملت هابه گزارش روز پنجشنبه فدراسیون والیبال «سیامک افروزی» گفت: معنوی نژاد پس از آخرین بازی خود در اروپا، احساس بی حسی در پای چپ می کند و در ایران نیز این مشکل افزایش پیدا کرده است که با توجه به سابقه دیسک کمر این بازیکن، او را برای آزمایش ها ام آر ای و نوار عصبی به بیمارستان فرستادیم.
وی افزود: بررسی های نشان داد معنوی نژاد باید تمرینات اختصاصی خود را در اردو پیگیری کند و قطعا در هفته های اول و دوم لیگ ملت ها از همراه تیم ملی مقابل فرانسه و آرژانتین معذور است. این در حالی است که اگر علائم مصدومیت کاهش یابد، در هفته های بعدی لیگ ملت های والیبال می تواند با تشخیص کادر فنی، تیم را همراهی کند.
افروزی درباره میلاد عبادی پور دیگر ملی پوش والیبال کشورمان گفت: خوشبختانه او هیچ مشکل مصدومیتی ندارد و از هفته آینده در اردوی تیم ملی شرکت خواهد کرد.
پزشک تیم ملی والیبال درباره سایر بازیکنان حاضر در اردو نیز اظهار کرد: برخی بازیکنان مانند محمد موسوی با مصدومیت های جزئی روبرو هستند که مشکلات برطرف شده است. فلاحت خواه نیز مشکل شکستگی بینی دارد اما در تمرینات شرکت می کند.
نخستین دوره «لیگ ملت های والیبال» در گروه مردان از چهارم خردادماه با حضور 16 تیم شروع می شود که در پایان مرحله مقدماتی از هر گروه پنج تیم به همراه میزبان به مرحله نهایی صعود می کنند.
تیم ملی والیبال ایران که تمرینات آماده سازی خود را از 16 فروردین ماه آغاز کرده است، در چهار هفته دور مقدماتی این رقابت ها به ترتیب در فرانسه، آرژانتین، روسیه و آمریکا به مصاف حریفان خود می رود و در هفته پنجم در تهران میزبان تیم های بلغارستان، کره جنوبی و آلمان خواهد بود.
ورزشی**9029**1440انتهای پیام /*