فیروزکریمی: حق پخش تلویزیونی باشگاه‌ها را پرداخت کنیدبه گزارش ایرنا، کریمی روز جمعه پس از شکست تیمش برابر سپاهان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال، در نشست خبری این مسابقه با بیان اینکه فوتبال ایران یک ریال هم درآمد ندارد، افزود: باید حق پخش تلویزیونی به باشگاه‌ها پرداخت تا مشکلات رفع شود. این پول در همه جای دنیا پرداخت می‌شود و ما تا به امروز یک ریال نگرفته ایم.
سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز با بیان اینکه همه تیم‌ها با مشکلات رو به رو هستند، افزود: از مسئولان درخواست دارم این اقدام را انجام دهند تا مشکلات تیم‌ها کاهش یابد.
کریمی در مورد بازی با سپاهان نیز گفت: سپاهان فوتبال خوبی را بازی می کند واز شرایط ایده الی برخوردار است و ما در این دیدار بعد از گل تلاش کردیم با تغییر تاکتیک نتیجه بازی را تغییر دهیم، ولی نشد.
کریمی با تبریک این پیروزی به سپاهان افزود: در این دیدار هر دو تیم در پاره ای از دقایق بر بازی حاکم بودند و موقعیت هایی خوبی داشتند که با پیروزی سپاهان همراه بود.
سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز ابراز امیدواری کرد، تیم سپاهان در دیدارهای آینده نیز موفق ظاهر شود و به جایگاه دلخواه خود دست یابد.
سرمربی گسترش فولاد تبریزبا بیان اینکه در چهار هفته گذشته چهار بازیکن کلیدی تیمش را به دلایل مختلف در اختیار نداشته است، اظهار کرد: در دیدارامروز مقابل سپاهان با انگیزه بازی کردیم و به راحتی خواسته هایمان را در زمین انجام دادیم.
کریمی افزود: تیم ما به جدول نگاه نمی‌کند، ولی همه از ما انتظار دارند مردانه بازی کنیم و این چنین خواهد بود.
تیم فوتبال سپاهان با این پیروزی 27 امتیازی شد و تا جایگاه یازدهم جدول رده بندی لیگ برتر صعود کرد و تیم گسترش فولاد تبریز نیز با 30 امتیاز در جایگاه نهم قرار گرفت.
ورزشی**1368انتهای پیام /*