قهرمان پرآوازه کاراته گیلان رئیس کمیته قهرمانان این فدراسیون شدمسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان روز چهارشنبه در این خصوص درمصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: طی حکمی از سوی محمدصادق فرجی رئیس فدراسیون کاراته، جاسم ویشگاهی به عنوان رئیس کمیته قهرمانان این فدراسیون معرفی شد.
سعید علیپور افزود: ویشگاهی یکی از پرافتخارترین کاراته کارهای ایران محسوب می شود که در دوران فعالیت ورزشی خود مدال های ارزشمندی را کسب کرد.
وی با بیان این که جاسم ویشگاهی خود یکی از قهرمانان پرآوازه این رشته محسوب می شود گفت: این بهترین انتخاب از سوی رئیس فدراسیون کاراته بوده و امیدواریم وی در کمیته قهرمان فدراسیون کاراته نیز تحول اساسی ایجاد کند.
جاسم ویشگاهی، آموزش کاراته را از سال 1366 نزد صیدگر در بندر انزلی آغاز کرد و از سال 76 وارد تیم ملی شد و در مدت فعالیت خود مدال های رنگارنگی را کسب کرد.
مدال طلا و نقره رقابتهای جهانی ، 2مدال طلا و یک مدال نقره بازیهای آسیایی، مدال طلای جوانان جهان ، مدال برنز امیدهای جهان ، مدال طلا و 2 مدال نقره رقابتهای قهرمانی آسیا، مدال طلای دانشجویان جهان و مدال نقره کشورهای اسلامی از افتخارات جاسم ویشگاهی می باشد.
خبرنگار: حسین مجرد**انتشار دهنده: بابایی
7285 /6030انتهای پیام /*