لغو دومین دیدار تیم بهنمیر مازندران در لیگ برتر والیبال زنانفاطمه شعبان خمسه عصر پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا علت لغو این دیدار را انصراف تیم ‘ کن ‘ اعلام کرد.
تیم والیبال بهنمیر قرار بود عصر امروز در تهران مقابل تیم کن ظاهر شود ولی این تیم روز گذشته به صورت رسمی از لیگ کناره گرفت .
هفته پیش هم دیدار تیم بهنمیر با رایکا که قرار بود در بهنمیر برگزار شود به علت عدم حضور مهمان لغو شده بود.
سرمربی تیم والیبال بهنمیر گفت که به علت دیر اعلام شدن انصراف کن از لیگ ، تیمش برای انجام مسابقات به تهران سفر کرده بود.
وی اضافه کرد که تاریخ جدید برگزاری دیدار معوقه مشخص نیست ، اما در برنامه اعلامی از سوی سازمان لیگ برنامه جدید و زمان دیدار معوقه با تیم رایکا کیش مشخص خواهد شد.
شعبان خمسه که مربیگری تیم ملی والیبال زنان را هم بر عهده دارد گفت که انصراف تیم ها از شرکت در مسابقات و با تاخیر اعلام شدن برگزار نشدن دیدارها سبب می شود تا مشکلات مالی تیم ها افزون تر شده و کادر فنی و بازیکنان به جای نتیجه گیری به حاشیه کشانده شوند.
وی افزود : متاسفانه با این دید که فقط به دنبال حضور بیشتر تیم ها به هر قیمتی در لیگ باشیم و تیم ها در ادامه با مشکلاتشان از لیگ کناره گیری کنند ، به ضرر لیگ خواهد بود و خروجی خوبی نخواهد داشت.
** تمرینات خوبی داریم
سرمربی تیم والیبال بهنمیر با بیان اینکه تیمش به مرز آمادگی خوبی برای مسابقات رسیده است ، گفت : تیم ما از حدود یک ماه پیش تاکنون تمرینات منظمی داشته و بازیکنان به هماهنگی خوبی رسیده اند و این تمرینات در روزهای آینده و برای بازی هفته سوم ادامه خواهد داشت.
تیم والیبال بهنمیر مازندران در هفته سوم این مسابقات روز پنجشنبه 30 آذر در خانه میزبان تیم آبنوس تهران است.
مازندران پس از وقفه ای چند ساله با تیم بهنمیر به لیگ برتر والیبال زنان باشگاه های ایران بازگشت.
خبرنگار : مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7327/1654انتهای پیام /*