لیگ برتر انگلیس؛ تساوی آرسنال و لیورپول در دیداری تماشاییبه گزارش بامداد شنبه ایرنا؛ دیدار حساس آرسنال و لیورپول، جمعه شب در ورزشگاه «امارات» شهر لندن برگزار شد که این بازی پرگل و تماشایی با تساوی سه بر سه به پایان رسید.
با این نتیجه لیورپول با 35 امتیاز و آرسنال با 34 امتیاز در رتبه های چهارم و پنجم جدول رده بندی باقی ماندند.
در نیمه نخست، لیورپول برتری کاملی بر روند بازی داشت و با ضربه سر «فیلیپ کوتینیو» به گل دست یافت و فرصت های زیاد دیگری را نیز از دست داد.
در آغاز نیمه دوم، «محمد صلاح» ستاره مصری لیورپول به زیبایی هرچه تمام تر گل دوم را به ثمر رساند.
در حالی که به نظر می رسید لیورپول برنده این دیدار باشد، اما بازی طوفانی آرسنال و اشتباهات مکرر دروازه بان و مدافعان میهمان روند بازی را تغییر داد.
در دقیقه 54 «آلکسیس سانچز» با ضربه سر گل نخست میزبان را به ثمر رساند و دو دقیقه پس از آن شوت سنگین «گرانیت ژاکا» با اشتباه دروازه بان لیورپول همراه شد تا گل تساوی به ثمر برسد.
در دقیقه 58، «مسعود اوزیل» پس از همکاری با «لاکازت» و بهره بری از تعلل «جو گومز» موفق شد گل سوم آرسنال را به ثمر رسانده و هزاران تماشاگر میزبان را غرق در شادی کند.
پس از گذشت دقایقی بازیکنان لیورپول دوباره خود را پیدا کرده و در دقیقه 70 شوت سنگین «روبرتو فیرمینو» با وجود اینکه با واکنش خوب «پتر چک» همراه شد درون دروازه میزبان جای گرفت و کار به تساوی 3 بر 3 رسید.
در نهایت این رقابت به یادماندنی با تساوی سه بر سه به پایان رسید.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
شبد**ورزشی**3783**1010
خبرنگار: امیر میرزاییان**انتشار:حسن معظمیانتهای پیام /*