لیگ برتر فوتبال/ پیروانی: داوری ها به ضرر پرسپولیس استافشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس پس از تساوی مقابل گسترش فولاد در چارچوب رقابت های لیگ برتر فوتبال در گفت و گو با خبرنگاران گفت: حق پرسپولیس در این مسابقه برد بود و ما از تمام جهات برتر از حریف ظاهر شدیم.
وی ادامه داد: در این دیدار موقعیت های زیادی برای گلزنی داشتیم که متاسفانه تبدیل به گل نشدند اما خوشحالم در نهایت بازنده مسابقه نبودیم.
مدیر تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: داوری در هفته های اخیر به ضرر تیم ما است و از کمیته داوران می خواهم در خصوص صحنه مشکوک بازی با گسترش نظر دهند.
پیروانی تصریح کرد: بازی در دقایق پایانی با کمی حاشیه روبه رو شد که این حاشیه در فوتبال طبیعی است و به خاطر استرس بالا رخ می دهد.
وی در خصوص اینکه پرسپولیس در چند بازی اخیر سخت گل زده است، اظهار کرد: سعی خود را خواهیم کرد تا در مسابقات آینده خوب گل بزنیم تا همه علاقه مندان به تیم خود را خوشحال کنیم.
مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص میزبانی ایران از نماینده های عربستانی در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: فدراسیون باید در این خصوص محکم عمل می کرد که فکر می کنم این اتفاق رخ نداده است. در ابتدا مسئولان فدراسیون اعلام کردند همه چیز درست شده اما بعد از این صحبت ها اتفاقات دیگری رخ داد.
وی افزود: تیم ملی فوتبال ایران در قاره آسیا در جایگاه نخست قرار دارد و با این وضعیت ما باید برای همه کشورها تعیین تکلیف کنیم اما متاسفانه این گونه نیست.
پیروانی اظهار کرد: آنطور که به نظر می رسد امسال هم باید مقابل نمایندگان عربستانی خارج از ایران میزبانی کنیم.
پرسپولیس با 45 امتیاز در صدر جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال قرار دارد و گسترش فولاد نیز با این تساوی 28 امتیازی شد و در جایگاه هشتم جدول ایستاد.
ورزشی **9118**1545
خبرنگار: سید جواد بشیری**انتهای پیام /*