مسابقات تکواندو قهرمانی نونهالان خراسان رضوی برگزار شددبیر هیات تکواندو خراسان رضوی در این خصوص به خبرنگار این گفت: مسابقات مذکور در سبک کیوروگی و با حضور 204 ورزشکار در 2 بخش کمربند سبز و آبی و کمربند قرمز و سیاه بر روی چهار شیاپ چانگ و با قضاوت 25 داور برگزار شد.
محمد درحی با بیان اینکه وزن کشی این مسابقات دیروز انجام شده بود، افزود: تکواندوکاران نونهال از شهرستانهای مشهد، سرخس، خواف، گلبهار، قوچان، درگز، چناران و تایباد در این مسابقات شرکت کردند.
وی گفت: در پایان مسابقات علیرضا نیرومند از مشهد، محمدامین براتی از چناران، امیرحسین عطایی، امیر شفایی و امیرحسین اعیانی از مشهد به عنوان نفرات نخست وزن های دوم، چهارم، ششم، هشتم و دهم انتخاب شدند.
وی ادامه داد: در بخش کمربند قرمز و مشکی هم سعید پورباقی و محمد عبداللهی از مشهد، ابوالفضل مرادی از چناران، امیرحسین دشت بین از قوچان و مصطفی نظام خواه از تایباد در وزن های دوم، چهارم، ششم، هشتم و دهم به عناوین نخست دست یافتند.
درحی گفت: نفرات برتر به اردوی تیم استان دعوت می شوند و خود را برای مسابقات کشوری که از طرف فدراسیون اعلام می شود، آماده می کنند.
7507/5132انتهای پیام /*