معاون وزیر ورزش: عزت و ایستادگی مهمترین دستاورد انقلاب 39 ساله ایران استبه گزارش خبرنگار ایرنا، محمدرضا داورزنی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت و گو با خبرنگاران درباره دستاورد انقلاب اسلامی ایران گفت: ملت ایران شعار معروف امام راحل «نه شرقی، نه غربی» را اثبات رساند و بدون اتکا به قدرت های بیگانه روی پای خود ایستاد.
معاون وزیر ورزش و جوانان اضافه کرد: آمریکا و متحدانش با حربه هایی چون جنگ و بهره بردن از دشمنی در کشورهای همسایه، کمر همت به نابودی نظام بسته بودند اما امروز کشوری که روزی دست نشانده آمریکا به عنوان ژاندارم منطقه بود، اکنون مستقل روی پای خود ایستاده و از تمام امکانات نیز بهره مند است.
داورزنی بر حضور همیشگی جامعه ورزش در همه صحنه های انقلاب تاکید کرد و گفت: ورزشکاران مانند آحاد مردم با حضور همیشگی خود در صحنه از جمله جشن پیروزی انقلاب، با امام راحل و آرمان هایش بیعت کردند.
احمد ضیایی رییس فدراسیون والیبال نیز به خبرنگاران گفت: حضور پرشور مردم غیرقابل وصف است .
ضیایی افزود: امیدوارم در فدراسیون والیبال برای موفقیت این رشته در میادین جهانی عملکرد قابل قبولی داشته باشیم.
حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس هم که در این مراسم حضور داشت، گفت: وقتی این حضور پرشور مردم را در حمایت از آرمان های انقلاب می بینیم، می فهمیم که ما مسئولان از مردم عقب افتادیم.
وی ادامه داد: باید برای قدردانی از مردمی که به خون شهدا وفادار بوده اند، تلاش بیشتری کنیم تا نگرانی های آنها رفع شود.
وی در خصوص تیم پرسپولیس در لیگ قهرمانی آسیا اظهار داشت سه شنبه 24 بهمن پرسپولیس در نخستین دیدار آسیایی خود میزبان تیم از ازبکستان در ورزشگاه آزادی است و امیدوارم هواداران این تیم به مانند امروز در جشن انقلاب حاضر بودند، در حمایت از تیم خود در ورزشگاه حضور یابند.
آئین سی و نهمین گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران امروز با حضور پرشور و وحدت آفرین آحاد ملت ایران، مسئولان و مقامات کشور در سراسر ایران در حال برگزاری است.
سیام**9314**9029**9250
خبرنگار: محمد مهدی موذنی**انتشار: لیلا جودیانتهای پیام /*