منچسترسیتی برابر چلسی به برتری رسیدبه گزارش ایرنا؛ شاگردان آنتونیو کونته شنبه شب در ورزشگاه استمفوردبریج شهر لندن میزبان شاگردان پپ گواردیولا بودند و با نتیجه یک برصفر مغلوب این تیم شدند.
تنها گل این دیدار را کوین دی بروینه دردقیقه 67 برای تیم منچسترسیتی به ثمر رساند و سه امتیاز ارزشمند این بازی خارج از خانه مقابل مدافع عنوان قهرمانی برای تیمش به ارمغان آورد.
حساس ترین دیدار هفته هفتم رقابت های لیگ برتر جزیره امشب بین دو تیم تیم سرشناس چلسی و منچستر سیتی درحالی برگزار شد که کونته با تفکرات تدافعی اش که درفصل گذشته این رقابت ها نیز عنوان قهرمانی رابا این تیم کسب کرده بود دریک سو و پپ گواردیولا سرمربی بنام تیم منچسترسیتی که تیم هایش همواره با تفکرات هجومی پای به میدان می گذارند دردیگر سوی آن قرارداشته و یک بازی زیبا را به نمایش گذاشتند که نتیجه اش برد تیم منچسترسیتی و باخت خانگی تیم چلسی بود.
آمار در این بازی حاکی از برتری تیم منچسترسیتی بود این تیم درجریان این بازی دربیش از 63 درصد زمان این بازی توپ و میدان را دراختیار داشت.
بازیکنان این تیم 17 بار اقدام به شوت زنی در این دیدار کردند که شش تای آن درچارچوب دروازه حریف جای گرفت این درحالی بود که بازیکنان حریف تنها 4 بار موفق به این مهم شدند و 2 شوت بازیکنان این تیم درچارچوب دروازه بود.
شاگردان گواردیولا با کسب هر سه امتیاز ارزشمند این دیدار 19 امتیازی شدند و صدر جدول را از دیگر تیم همشهری خود منچستریونایتد باز پس گرفتند و درصدر جدول رده بندی این لیگ ایستادند.
تیم چلسی نیز با 13 امتیاز همچنان دررده چهارم باقی ماند.
ترکیب تیم چلسی:
کورتیس،رودریگر،آندریاس کریستنسن، کی هیل،انگلوکانته،تیمویوبا کایوکو،سزار آزپلیکویتا، فابرگاس،آلونسو، موراتا و ادن هازارد.
ترکیب تیم منچسترسیتی:
ادرسون،دلفیلیپ،اوتا مندی،استونس،والکر،فرناندینو،سیلوا، دی بروینه،سانه، گابریل جیسوس و رحیم استرلینگ.
تیم منچستریونایتد که دراین فصل از رقابت های لیگ برتر با تیم منچسترسیتی برای کسب عنوان صدر نشینی این رقابت ها،جدالی شانه به شانه دارد پیش از این دیدار تیم کریستال پالاس را با 4 گل مغلوب کرد.
جدول رده بندی لیگ جزیره:
1-منچسترسیتی/7 بازی/19 امتیاز(تفاضل گل 20 )
2-منچستریونایتد/7 بازی/19 امتیاز (تفاضل گل 19 )
3- تاتنهام/7 بازی/14 امتیاز
ورزشی.**9144
خبرنگار:سعید قهرمانیانتهای پیام /*