همدانی: استقلال شانس بیشتری برای پیروزی در دربی دارد/پرسپولیس افت کرده استهمدانی بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال تهران روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص شهرآورد، گفت: هر دو تیم اسیر اتفاقات پرحاشیه ای شده اند و به همین دلیل برای دربی تمرکز لازم را ندارند.
وی ادامه داد: پرسپولیس در سال های اخیر شرایط بسیار خوبی داشته است، اما برای دربی استقلال شرایط بسیار بهتری دارد. تغییرات اخیر استقلال به سود این تیم شده است و فکر می کنم در دربی نیز به سود آنها تمام شود.
پیشکسوت باشگاه استقلال تهران، گفت: نبود مهدی طارمی، فرشاد احمدزاده و به احتمال فراوان محسن مسلمان به پرسپولیس ضربه بدی خواهد زد و این مساله در دیدار با نفت نیز باعث افت جدی سرخپوشان شده بود.
وی در رابطه با تاثیرات حضور «وینفرد شفر» در استقلال، تصریح کرد: استقلال با حضور این مربی بسیار با برنامه تر شده است و در طول مسابقه برای دقایق خود هدف دارد.
همدانی در خصوص پیش بینی خود از نتیجه شهرآورد، اظهار کرد: شخصا دوست دارم استقلال برنده این بازی باشد، اما فکر می کنم احتمال مساوی شدن این مسابقه بسیار زیاد است. در صورت داشتن برنده این بازی با اختلاف کم به سود استقلال به پایان خواهد رسید.
وی همچنین دوندگی بالای بازیکنان استقلال و قدرت این تیم در حفظ توپ را از نقاط قوت استقلال در دربی دانست.
دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران در چارچوب هفته دهم لیگ برتر فوتبال از ساعت 16:40 روز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**9118**1368
خبرنگار: جواد بشیری **انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*