هندبال کرمانشاه آینده درخشانی داردناصر سلیمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: استان کرمانشاه پتانسیل زیادی در رشته هندبال دارد و اگر مقداری بیشتر به آن توجه شود به طور قطع در آینده ای نزدیک می تواند به یکی از قدرت های کشور تبدیل شود.
وی ادامه داد: بیش از یک هزار ورزشکار هم اکنون زیرنظر هیات هندبال کرمانشاه فعالیت می کنند که 680 نفر آن ها بیمه شده هستند که امیدوارم تا پایان امسال این تعداد به 800 نفر افزایش پیدا کند.
سلیمی خاطرنشان کرد: هیات هندبال کرمانشاه در بخش مربی و داور نیز وضعیت خوبی دارد به گونه ای که بیش از 50 مربی و حدود 15 داور به صورت مستمر با هیات همکاری می کنند.
رئیس هیات هندبال کرمانشاه خاطرنشان کرد: با راه یابی تیم زاگرس اسلام آبادغرب به رقابت های لیگ برتر مطمئنا جنب و جوشی دوباره در نزد اهالی هندبال ایجاد خواهد شد و با حمایت از این تیم می توان رونق بیشتری به ورزش استان بدهیم.
وی تصریح کرد: حضور تیمی از کرمانشاه در بالاترین سطح هندبال کشور به طور قطع تاثیرات مثبت فراوانی برای ورزش استان خواهد داشت که امیدوارم این حضور با جذب نفرات مورد نیاز به کسب نتایج خوب و در خور شان هندبال کرمانشاه نیز منجر شود.
سلیمی در پایان اظهار داشت: برای حضوری شایسته و آبرومند در مسابقات لیگ برتر به اعتباری بین هفت تا 10 میلیارد ریال نیاز داریم که امیدوارم با حمایت شرکت های خصوصی اسلام آبادغرب و مسئولان استانی و شهرستانی فراهم شود.
مسابقات لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور قرار است از هفتم مهر با حضور 10 تیم برتر کشور آغاز شود و قرعه کشی این رقابت ها نیز در دهه اول شهریور برگزار می شود.
7458/8066انتهای پیام /*