چمنیان: منتظر سورپرایزهای بعدی ایران بمانید/ یک گام تا صعود به نیمه نهاییبه گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، چمنیان بعد از پیروزی مقابل مکزیک در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2017، اظهار داشت: به شما خبرنگاران هندی خداقوت می‌گویم که در این مدت همراه تیم ایران بودید؛ به تیم مکزیک هم که در این بازی تلاش زیادی انجام داد، خسته نباشید می‌گویم و همان‌طور که در نشست خبری قبل از بازی گفته بودم، یک بازی دشوار مقابل تیمی سخت‌کوش انجام دادیم.
وی افزود: در آغاز بازی دو گل زدیم و شانس برای زدن گل‌های دیگر هم داشتیم، اما یک گل دریافت کردیم.
سرمربی تیم فوتبال نوجوانان خاطرنشان کرد: همواره به بازیکنانم گفته‌ام که دو بر صفر نتیجه خطرناکی است و اگر تیم حریف گل بزند، کار دشوار می‌شود؛ اینکه توانستیم در نیمه دوم بازی را کنترل کنیم، اتفاق مثبتی بود.
وی به تمجید از توانایی‌های مکزیک پرداخت و تصریح کرد: مکزیک بازیکنان باکیفیتی در حمله داشت، به خصوص بازیکن شماره 19 که خیلی ما را اذیت کرد؛ فراموش نکنید که در نیمه دوم ما فرصت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم و از تلاش بازیکنانم راضی‌ام و از حالا به بازی بعدی فکر می‌کنیم.
چمنیان با اشاره به بازی تدافعی تیم نوجوانان در نیمه دوم، یادآور شد: گل مکزیک در نیمه نخست کار ما را سخت کرد و برای سازماندهی‌ دفاع «امیرحسین اسماعیل‌زاده» را به زمین آوردیم که از آن زمان شرایط بهتر شد.
چمنیان با بیان اینکه تیمش برای حضور در مرحله یک چهارم پایانی جام جهانی برنامه‌های متفاوتی دارد، گفت: پس از مرحله گروهی، تیم را بازسازی کردیم؛ این موضوع برای بازی یک چهارم هم انجام می‌شود. این کار را در ابعاد تاکتیکی و روحی انجام می‌دهیم. برای رسیدن به نیمه نهایی یک گام مهم دیگر در پیش داریم.
سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران در پاسخ به این سؤال که «آیا ایران در ادامه جام سورپرایزهای دیگری در پیش دارد یا نه؟»، گفت: منتظر سورپرایزهای بعدی ما بمانید.
تیم فوتبال ایران بعدازظهر امروز با برتری دو بر یک برابر تیم فوتبال نوجوانان مکزیک در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی، به جمع 8 تیم برتر این جام صعود کرد و باید برای صعود به مرحله نیمه نهایی با اسپانیا بازی کند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**9129**1368
تنظیم کننده: مهدی رهبر**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*