کشتی امیدهای جهان/فرنگی کاران چهار وزن نخست حریفان خود را شناختندبه گزارش ایرنا، رقابت های کشتی فرنگی زیر 23 سال جهان از فردا (سه شنبه) و به مدت 2 روز در شهر بیدگوشچ لهستان برگزار می شود.
مراسم وزن کشی چهار وزن نخست این رقابت ها امشب برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:
دروزن 71 کیلوگرم فرشاد بلفکه پس از استراحت در دور اول در دور دوم با کروموف از بلغارستان کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این کشتی گیر در دور سوم به مصاف برنده مولداوی و اوکراین می رود در این وزن 22 کشتی گیر حضور دارند.
در وزن 75 کیلوگرم که 25 کشتی گیربه روی باسکول رفته اند پیام بویری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف نیلیپیوک از لهستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم با برنده کشتی گیران ایتالیا و دانمارک روبه رور می شود.
در وزن 85 کیلوگرم مهدی فلاح در دور نخست با دیمیتریوف از بلغارستان مبارزه می کند و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده عباس اف از آذربایجان و کشتی گیر ژاپنی می رود در این وزن 25 کشتی گیر حضور دارند.
در وزن 98 کیلوگرم که 23 کشتی گیر وزن کشی کرده اند امیرحسین حسینی در دور نخست با دیاز راموس از کوبا کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد به مصاف برنده کشتی گیران لیتوانی و لهستان می رود.
ورزشی**1067*شبس*1488 *خبرنگار: رضا رمضانی*انتشار دهنده: بهمن بامداد**انتهای پیام /*