کلوپ خلع ‘صلاح’ شدبه گزارش ایرنا، روزنامه اسپانیای موندو دیپورتیوو روز یکشنبه نوشت: برغم اینکه قرمزها پس از مصدومیت «محمد صلاح» ستاره خود شب سختی را پشت سر گذاشتند اما کلوپ با عدم افسوس برای خود و بازیکنانش خاطرنشان کرد: ناراحتی و افسوس بی فایده است چراکه در تاریخ تنها نام پیروز این پیکار ثبت می شود.
وی در کنفرانس خبری پس از دیدار پس از تبریک به رئال مادرید، گفت: مصدومیت صلاح اتفاق بسیار بدی برای ما، مصر و همه بود، اما این هم بخشی از فوتبال است و اتفاقاتی از این دست همیشه رخ می دهند؛ تا پیش از مصدومیت صلاح، داشتیم خوب پیش می رفتیم، توپ را در اختیار داشتیم، موقعیت خلق می کردیم و در 30 دقیقه ابتدایی آن ها را به خوبی تحت فشار گذاشته بودیم؛ اما 10 سال دیگر هیچ کس در مورد اینکه ما چگونه شکست خوردیم حرفی نخواهد زد.
وی ادامه داد: البته این اتفاق لحظه ی حساس بازی بود؛ در یک چالش خشن و تا اندازه ای شبیه فنون کشتی، صلاح آسیب جدی دید؛ آسیبی که تمام تیم را غافلگیر کرد و برای حریف برتری به وجود آورد؛ در نیمه دوم می توانستیم شرایط را تنظیم کنیم اما گل عجیبی دریافت کردیم ؛ بهرحال این اتفاقات افتاده و بازی هم 3 بر یک به سود رئال تمام شده است.
وی در مورد اشتباه دروازه بان تیمش تصریح کرد: اشتباه او محرز بود، هم او، هم من و هم شما می دانید و ما باید با آن کنار بیاییم؛ مشخصا امشب شب او نبود.
سرمربی لیورپول در مورد برتری مهره ای کهکشانی ها و عملکرد «گرت بیل» افزود: او خیلی مصمم وارد زمین شد و گل قیچی او باورنکردنی بود.
وی در پایان تصریح کرد: توپ ما هم به تیرک برخورد کرد اما تفاوت در داشتن کمی شانس است؛ ما شانس نیاوردیم؛ در واقع بدشانس بودیم.اگر اتفاقات بد برای ما رخ نمی داد، اگر صلاح مصدوم نمی شد و کاریوس آن اشتباه را انجام نمی داد و … می توانستیم پیروز شویم و تفاوت در همین جاست؛ ما بدشانسی آوردیم.
ورزشی**3991**3404انتهای پیام /*