کناره گیری تیم دوچرخه سواری پتروشیمی تبریز از مسابقات لیگ کشوری



رسول هاشم کندی پنجشنبه شب در گفتگوی تلفنی با خبرنگار ورزشی ایرنا گفت: تا به این لحظه مدیریت باشگاه به من اطلاع دقیقی از اعزام و یا عدم اعزام تیم دوچرخه سواری تبریز به مسابقات نداده اند و این در حالی است که تیم باید فردا حرکت کند تا شنبه در تهران حضور داشته باشد.
هاشم کندی خاطرنشان کرد: اسامی نفرات انتخابی برای حضور در این مسابقات را به مدیریت باشگاه اعلام کرده ام .
سرمربی تیم دوچرخه سواری پتروشیمی تبریز در پاسخ به این سوال که آیا عوامل مالی در خصوص مشخص نبودن اعزام دوچرخه سواران تیم پتروشیمی به مسابقات لیگ کشوری دخیل است؟ اظهار کرد: بطور قطع منابع مالی نمی تواند دخیل باشد زیرا ما در مسابقات قبل مانند قهرمانی آسیا با هزینه هایی به مراتب خیلی کمتر حضور یافته و مقام های درخشانی را کسب کردیم .
وی گفت: نفرات انتخابی تیم پتروشیمی تبریز برای اعزام به این مسابقات شامل امیررضا شهریاری، شایان اوریو، احسان محمودی، مسعود خاکی و مهدی متاعی هستند.
بخشی مسئول ورزش های همگانی باشگاه ورزشی پتروشیمی نیز در این خصوص گفت: اطلاع دقیقی از اعزام تیم دوچرخه سواری پتروشیمی به مسابقات کشوری ندارم و باید با مدیر باشگاه صحبت شود.
ناصر هوشیار دبیر هیات دوچرخه سواری استان آذربایجان شرقی هم با انتقاد از انصراف تیم دوچرخه سواری این باشگاه از حضور در مسابقات دوچرخه سواری لیگ جوانان کشوری در دقایق پایانی و زمانی که تیم باید به شهر تهران اعزام شود، اظهار کرد: اینگونه رفتارهای غیرحرفه ای به نام و نشان باشگاه دوچرخه سواری پتروشیمی تبریز به عنوان یک باشگاه قدیمی و ریشه دار لطمه می زند.
اولین مسابقات دوچرخه سواری جوانان در سال جاری از شنبه هشتم اردیبهشت در تهران برگزار خواهد شد.
9853/3071



انتهای پیام /*