گردن آویز نقره رقابت های تریال کشور به دوچرخه سوار هرمزگانی رسیداسماعیل صفا عصر روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم هرمزگان در این رقابت ها که در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان در دو کلاس 20 و 26 برگزار شد، با چهار نفر شرکت کرد که امیر محمدی نژاد از استان در رده سنی بزرگسالان موفق به کسب مدال نقره شد.
وی بیان داشت: دیگر نفرات تیم هرمزگان در این مسابقات شامل بابک صادقی و محمد علی شهبازی به عنوان چهارمی دست یافتند و آرش پیر هادی نیز در رده سنی جوانان در جایگاه پنجم ایستاد.
صفا تصریح کرد: رقابت های دوچرخه سواری تریال قهرمانی کشور با حضور 14 تیم چهار نفره و حدود 60 رکابزن از استانهای کرمان، البرز، مازندران، فارس، مرکزی، آذربایجان شرقی، هرمزگان، زنجان، خراسان جنوبی، اصفهان، قزوین، همدان، تهران و خراسان رضوی در روزهای 23 تا 24 شهریورماه درمجتمع فرهنگی ورزشی شهرداری مشهد برگزار شد.
رئیس هیات دوچرخه سواری هرمزگان گفت: در حال حاضر حدود 180 دوچرخه سوار در رشته های جاده، تریال، کوهستان در استان در بخش قهرمانی مشغول به فعالیت هستند.
صفا با اشاره به استعدادهای هرمزگان در دوچرخه سواری در بخش بانوان و آقایان، خاطرنشان کرد: تیم بانوان هرمزگان امسال در ماده دوچرخه کورسی در پیست و جاده عنوان قهرمانی را کسب کرد.
رکابزنان در رشته تریال می بایست از روی موانع به شکل گروهی عبور کنند بدون اینکه چرخهای دوچرخه هایشان به زمین برخورد کند. در صورت برخورد با زمین امتیاز منفی برای آنها محسوب خواهد شد. رکابزنی که کمترین امتیاز منفی را داشته باشد برنده مسابقه است ضمن آنکه در این رشته زمان نقش دارد.
7198/ 7408
خبرنگار: فاطمه حسینی * انتشار: محمد جهانگیریان

* آگاهی از آخرین اخبار استان در کانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینک جستجو کانال: irnabandarabas@
*ایمیل: irna.hormozgan@yahoo.comانتهای پیام /*