یوونتوس در آستانه تکرار قهرمانی قرار گرفتبه گزارش ایرنا؛ بامداد یکشنبه از هفته سی و ششم لیگ فوتبال باشگاه های ایتالیا، تیم قدرتمند و صدرنشین یوونتوس در زمین خود از بولونیا پذیرایی کرد و در نهایت به پیروزی سه بر یک رسید.
بانوی پیر تورین در حالی که نیمه نخست را با شکست یک بر صفر پشت سر گذاشت در نیمه دوم با ارئه نمایشی سراسر هجومی به برتری سه بر یک دست یافت.
در نیمه نخست این دیدار اشتباه «جیان لوییجی بوفون» سنگربان باتجربه یوونتوس موجب شد تا بولونیا صاحب ضربه پنالتی شود که «سیمونه وردی» به راحتی این ضربه را تبدیل به گل نخست کرد.
شاگردان «ماسیمو آلگری» در نیمه دوم با حرکات «داگلاس کاستا» و «خوان کوادرادو» از جناحین بارها دروازه میهمان را با خطر روبرو کردند به طوریکه «سباستین دی مایو» مدافع بولونیا در دقیقه 52 به اشتباه دروازه تیم خودی را گشود و کار را به تساوی کشاند.
در ادامه، «داگلاس کاستا» با 2 پاس تماشایی موجب شد تا «سامی خدیرا» و «پائولو دیبالا» برای یوونتوس گل های دیگری به ثمر رسانده و موجبات برتری سه بر یک میزبان را فراهم کنند.
یوونتوس با کسب برتری در این دیدار 91 امتیازی شد تا در دو هفته باقی مانده برای رسیدن به عنوان قهرمانی، تنها نیاز به 2 امتیاز داشته باشد.
در ادامه هفته سی و ششم لیگ باشگاه های ایتالیا، عصر یکشنبه تیم رده دومی ناپولی در خانه خود از تورینو پذیرایی می کند.
ورزشی**3783**3404انتهای پیام /*