خانه / Uncategorized / بازی تیم های سپیدرود رشت و پیکان تهران 90 دقیقه زودتر آغاز می شود

بازی تیم های سپیدرود رشت و پیکان تهران 90 دقیقه زودتر آغاز می شودرادنی دیدار روز پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این مسابقه با موافقت تیم پیکان تهران ساعت 19 و 30 دقیقه روز جمعه برگزار خواهد شد .
وی ادامه داد: تیم های فوتبال سپیدرود رشت و پیکان تهران در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور ، در ورزشگاه شهید عضدی رشت مقابل هم قرار می گیرند.
وی یادآور شد: همچنین بنا به اعلام هیات فوتبال استان گیلان به دلیل مرمت بخشی از سکوهای ورزشگاه شهید عضدی ، در این دیدار همانند بازی تیم های سپیدرود رشت و سیاه جامگان بلیط فروشی کمتری خواهد شد.
وی اضافه کرد: امیدواریم سپیدورد رشت با حمایت طرفداران خود و با ارائه یک بازی زیبا بتواند تیم پیکان را مغلوب کند تا اولین پیروزی خود در رقابت های لیگ برتر را جشن بگیرد.
پیش از این قرار بود این بازی، ساعت 21 شامگاه جمعه برگزار شودکه به ساعت 19 و 30 دقیقه تغییر پیدا کرد.
تا پایان هفته سوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور ، تیم پیکان تهران با کسب 2 امتیاز در مکان سیزدهم و تیم سپیدرود رشت بدون امتیاز به همراه تراکتورسازی تبریز در انتهای جدول رده بندی قرار دارند.
در رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور ، 16 تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند.
**
سرپرت هیات کاراته استان گیلان پس از حدود یک ماه از در اختیارگرفتن این پست ، از سمت خود استعفا داد.
به گزارش روز پنجشنبه خبرنگار ایرنا ، عبدالرضا بی آزار که روز 14 تیر ماه گذشته با حکم رئیس فدراسیون کاراته به عنوان سرپرست جانشین اسفندیار زیال در هیات کاراته استان شده بود با ارسال نامه ای استعفای خود را از این پست اعلام کرد.
پس از استعفای بی آزار از سرپرستی هیات کاراته استان گیلان، بنا به پیشنهاد فدراسیون کاراته ، اسفندیار زیال بار دیگر سکان هدایت این هیات را در گیلان برعهده گرفت .
مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان در این خصوص به ایرنا گفت: بی آزار در نامه ای خطاب به مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان دلیل استعفایش را مشغله فراوان و کار زیاد در هیات کاراته استان عنوان کرده که نمی تواند به واسطه آن به ورزشکاران استان خدمت نماید.
سعید علیپور افزود: این فعال سیاسی و معاون اسبق استانداری و از فرمانداران سابق شهرستان های گیلان ، در حال حاضر ریاست شاخه گیلان حزب کارگزاران سازندگی را بر عهده دارد.
گفته می شود که پیش از این، اسفندیار زیال که ریاست هیات کاراته استان گیلان را برعهده داشت ، به دلیل مشکلات و کمبودهای مالی از سمت خود کناره گیری کرده بود.
این در حالی است که کاراته گیلان یکی از قطب های برتر این رشته در کشور محسوب می شود و به خصوص در بخش بانوان و همچنین در رده های سنی پایه ، کاراته کاران گیلانی در تیم های ملی حضور چشمگیر و موثری دارند.
در استان گیلان بیش از هفت هزار ورزشکار سازمان یافته، در رشته ورزشی کاراته ، در دو بخش بانوان و آقایان و در رده های سنی مختلف فعالیت دارند.
خبرنگار: حسین مجرد**انتشار دهنده: بابایی
7285 /6030انتهای پیام /*


درباره gohari