خانه / Uncategorized / حضور 2 تیم در لیگ برتر، ظلم به لیگ یکم است

حضور 2 تیم در لیگ برتر، ظلم به لیگ یکم استعلی لطیفی روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: 18 تیم در لیگ یک حضور دارند و از این تعداد تنها 2 تیم می توانند صعود کند این در حالی است که حداقل 2.5 تیم حق طبیعی تیم های لیگ یک است.
وی اضافه کرد: این نیز دلیل دارد اکثر کسانی که در کمیته و در هیات رئیسه فدراسیون هستند و تصمیم می گیرند پست سازمانی در تیم های لیگ برتری دارند و این افراد برای اینکه تیم های خودشان را حمایت کنند لیگ برتر را حمایت می کنند این در حالی است که حداقل 2.5 تیم حق طبیعی تیم های لیگ یک است .
لطیفی گفت: با توجه به کیفیت فوق العاده ای که لیگ یک دارد، اگر لیگ یک کیفیت اش از لیگ برتر بالاتر نباشد پائین تر هم نیست و اگر تیم های مدعی را ببیند این مساله کاملا نمایان است.
وی ادامه داد: انتظار ما از مسئولین فدراسیون فوتبال بویژه آقایان تاج ، بهاروند و ساکت این است که به این مقوله بسیار مهم ورود و حق های تیم های لیگ یک را اجازه ندهند که پایمال نشود.
سرمربی اکسین البرز در بخش دیگری از سخنان خود به داوری بازی تیم های اکسین البرز و ملوان بندر انزلی که روز دوشنبه در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شد اشاره و اظهار داشت: داور بازی ، داور خوبی بود اما به اصطلاح روزش نبود و سوت هایش در نهایت به ضرر ما تمام شد.
لطیفی افزود: داورهای ما از نظر سلامتی و فنی جزء بهترین ها در آسیا و حتی در جهان هستند و حرف های زیادی برای گفتن دارند.
وی ادامه داد: درخواست ما از کمیته داوران این است که با توجه به حساسیت بازی های لیگ یک بر روی داورانی که قرار است این بازی ها را سوت بزنند دقت و حساسیت بیشتری داشته باشند.
لطیفی گفت: هر کدام اشتباهات داوری می تواند باعث هدر رفتن سرمایه انسانی و مالی در لیگ یک شود و به همین دلیل انتظار این است که این حمایت ها در داوران و تمرکز بر روی داوری در لیگ یک بیشتر شود.
7414/ 6155خبرنگار:وحیده عسکری**انتشار دهنده: محمد عزیزپورانتهای پیام /*


درباره gohari