خانه / Uncategorized / درخشش تیم پیشتاز بهبهان در مسابقات هندبال منطقه 7 کشور در گچساران

درخشش تیم پیشتاز بهبهان در مسابقات هندبال منطقه 7 کشور در گچسارانبه گزارش ایرنا، مسابقات هندبال منطقه هفت کشور روزهای چهارشنبه و پنجشنبه با 12 بازی در سالن پدخندق شهر دوگنبدان برگزار شد.
رقابت‌های هندبال نوجوانان منطقه هفت کشور با حضور 10 تیم از استان‌های کهگیلویه و بویر احمد، خوزستان و چهار محال و بختیاری در سالن پد خندق شهر دوگنبدان آغاز شده است.
در این مسابقات تیم پیشتاز بهبهان 30 بر 9 هیات هندبال گچساران،25 بر 15 هیات هندبال شهرکرد و 15 بر 11 سپیدار شهرکرد را شکست داد.
تیم قصر نشاط ایرانیان نیز در این بازی‌ها 2 پیروزی و یک تساوی کسب کرده است.
قصر نشاط ایرانیان در مسابقات هندبال نوجوانان منطقه هفت کشور با نتایج 32 بر 12 و 35 بر 12 به ترتیب المپیک فرخ شهر و هیات هندبال لردگان را شکست داد.
فراز بام الف دهدشت نیز در مسابقات هندبال نوجوانان منطقه هفت کشور تاکنون 2 پیروزی کسب کرده است.
فراز بام الف دهدشت با نتایج با نتایج 30 بر 15 و 20 بر 16 به ترتیب تیم هیات هندبال شهرکرد و سپیدان را مغلوب کرد.
نفت و گاز گچساران نیز در این مسابقات تاکنون یک پیروزی و یک تساوی کسب کرده است.
در این بازی‌ها نفت و گاز گچساران با نتیجه 26 بر 16 هیات هندبال لردگان را برد و در برابر قصر نشاط ایرانیان با نتیجه 20 بر 20 متوقف شد.
در این مسابقات تیم‌های فراز بام الف و ب از دهدشت، نفت و گاز و هیات هندبال از گچساران، قصر نشاط ایرانیان و پیشتاز بهبهان از خوزستان، هیات هندبال شهر کرد، هیئت هندبال لردگان، المپیک فرخ شهر و سپیدان شهر کرد از چهار بختیاری حضور دارند.
در مسابقات هندبال نوجوانان منطقه هفت کشور که در سالن پد خندق شهر دوگنبدان در حال برگزاری است 2 گروه پنج تیمی 24 بازی انجام می‌دهند.
خبرنگار: فرزانه شریفی** انتشاردهنده: سید ولی موسوی نژاد
8143/6110انتهای پیام /*


درباره gohari