خانه / Uncategorized / مسابقات اتومبیلرانی 400 متر شتاب کشور، در منطقه آزاد انزلی برگزار شد

مسابقات اتومبیلرانی 400 متر شتاب کشور، در منطقه آزاد انزلی برگزار شدمسئول هیات موتورسواری و اتومبیلرانی گیلان روز پنجشنبه در حاشیه برگزاری این رقابت ها در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این دوره از مسابقات برای نخستین بار درکشور، در مسافت 400 متر و به صورت استاندارد برگزار شده است.
محسن واحدی افزود: در این مسابقه یکصد خودرو از سراسر کشور و از استان های مختلف حضور دارند و جا دارد به خاطر تقبل هزینه های آن از سوی برخی شرکت کنندگان برای رسیدن به این مسابقات، تشکر کنم .
وی با اظهار تشکر از استقبال پرشور مردم از این مسابقات یادآور شد: امیدوارم هرچه زودتر پیست اتومبیلرانی گیلان به بهره برداری برسد تا مشتاقان این ورزش بتوانند با آسودگی خیال و در کمال امنیت از این مسابقات دیدن کنند.
به گزارش خبرنگار ایرنا، درگ یا مسابقه شتاب، مسابقه‌ای است که در یک مسیر مستقیم با طول مشخص، بین دو خودرو یا موتورسیکلت یا کامیون انجام می‌شود و شرکت‌کنندگان در پشت خط شروع، توقف کرده و با سبز شدن چراغ موسوم به درخت کریسمس، حرکت می‌کنند و برنده مسابقه شرکت‌کننده‌ای است که در زمان کمتری طول مشخص شده که معمولاً 200، 300 یا 400 متر است را پیموده و زودتر از دیگران از خط پایان بگذرد.
منطقه آزاد انزلی تنها منطقه آزاد شمال کشور، در 40 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.
خبرنگار: رضا اکبری ** انتشاردهنده: کبیری
7471/2007انتهای پیام /*


درباره gohari