خانه / Uncategorized / برنامه کامل رقابت های کاروان ایران اعلام شد/تلاش دانشجویان کشورمان برای ارتقای جایگاه نهمی

برنامه کامل رقابت های کاروان ایران اعلام شد/تلاش دانشجویان کشورمان برای ارتقای جایگاه نهمی



به گزارش روز جمعه خبرنگار ورزشی ایرنا از چین تایپه، رقابت ها از فردا شنبه 28 مرداد ماه با حضور نمایندگان 142 کشور جهان در چین تایپه آغاز می شود و ورزشکاران ما باید در هشت رشته به مصاف رقبای خود بروند.
– شنبه 28 مرداد ماه
مراسم افتتاحیه ساعت 19 در استادیوم تایپه آرنا
– یکشنبه 29 مرداد ماه
* جودو وزن به اضافه 100کیلو گرم از ساعت 12، فینال ساعت 17
* تیر و کمان زنان و مردان – انفرادی کامپوند از ساعت 14
* شمشیربازی اسلحه سابر انفرادی مردان مقدماتی از ساعت 14، نیمه نهایی و فینال از ساعت 19:10
* والیبال: ایران ـ قبرس ساعت 13
* تکواندو: پومسه انفرادی از 9 صبح، فینال ساعت 16

– دوشنبه 30 مرداد ماه
* تکواندو: پومسه تیمی مقدماتی از 9 صبح، فینال ساعت 16
*تیر و کمان زنان و مردان – انفرادی کامپوند انفرادی تا مرحله نیمه نهایی از ساعت 10 صبح
*جودو وزن منهای 81 کیلوگرم از ساعت 12، فینال ساعت 17
*والیبال: ایران ـ امارات ساعت 18

– سه شنبه 31 مرداد ماه
* شمشیربازی اسلحه سابر انفرادی زنان، مقدماتی از ساعت 14، نیمه نهایی و فینال از ساعت 19:10
* والیبال: ایران ـ آرژانتین ساعت 18
* تکواندو وزن های 54 و 68 کیلوگرم مردان، 57 کیلو گرم زنان، مقدماتی از 9 صبح، فینال ساعت 18
* وزنه‌برداری وزن 77 کیلوگرم ساعت 16:30

– چهارشنبه اول شهریور
* تیر و کمان رده بندی و فینال کامپوند تیمی از 10 صبح، رده بندی و فینال کامپوند انفرادی از ساعت 15:50
* شمشیربازی اسلحه سابر تیمی مردان از ساعت 12، فینال ساعت 18
*تکواندو وزن های 58 و 80 کیلو مردان، 49 و 67 کیلو زنان، مقدماتی از 9 صبح، فینال ساعت 18
وزنه‌برداری دسته 85 کیلوگرم از ساعت 16:30

– پنجشنبه 2 شهریور
والیبال: ایران ـ سوئیس ساعت 15
*تکواندو وزن های 74 و به اصافه 87 کیلو مردان، مقدماتی از 9 صبح، فینال ساعت 18
*وزنه‌برداری دسته 94 کیلوگرم ساعت 14، دسته 105 کیلوگرم ساعت 19

– جمعه 3 شهریور
*والیبال: ایران ـ کانادا ساعت 13
*تکواندو منهای 87 و 63 مردان،منهای 73 زنان، مقدماتی از 9 صبح، فینال ساعت 18
وزنه‌برداری (105 + کیلوگرم ساعت 16:30)
* شمشیربازی اسلحه سابر تیمی زنان از ساعت 12، فینال ساعت 18

– شنبه 4 شهریور
* تکواندو بخش تیمی مقدماتی از 9 صبح، فینال ساعت 18
– ووشو مقدماتی ساندا ساعت 19:30

-یکشنبه 5 شهریور
*بدمینتون دختران، مرحله مقدماتی از 9 صبح تا 9 شب
* والیبال در صورت صعود نماینده ایران مرحله یک چهارم نهایی
* ووشو – تالو فرم ‘نن دائو و چانگ چوان’ ساعت 9 صبح، یک چهارم نهایی ساندا ساعت 19:30

– دوشنبه 6 شهریور
*بدمینتون دختران، در صورت صعود نمایدگانن ایران مرحله یک چهارم نهایی
*والیبال (مرحله نیمه نهایی در صعود صعود)
*ووشو – تالو فرم ‘دائوشو’ ساعت 9 صبح، نیمه نهایی ساندا ساعت 19:30

– سه شنبه 7 شهریور
* والیبال فینال و رده بندی
*بدمینتون نیمه نهایی و فینال
*ووشو فینال تالو فرم ‘نن جوان و گوئن شو’ ساعت 9 صبح، فینال ساندا ساعت 19:30

– چهارشنبه 8 شهریور
اختتامیه ساعت 19:30
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزشی ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@همراه شوید
ورزش**1828**1584
خبرنگار: خدیجه روزبهانی*انتشاردهنده:مولوی



انتهای پیام /*










درباره gohari