خانه / Uncategorized / درخشش 2 تنیسور ارومیه ای در مسابقات آزاد نوجوانان شمال غرب کشور

درخشش 2 تنیسور ارومیه ای در مسابقات آزاد نوجوانان شمال غرب کشورحسین زرطلب روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در رده سنی 12 سال ملوین نجاریان از ارومیه اول، آوند بیژن زاده از مراغه دوم، سارا رسولی از مراغه و هستی نوری از ارومیه به صورت مشترک مقام سوم را بدست آوردند.
وی ادامه داد: در رده سنی 14 سال نیز رومینا زینالی از ارومیه اول، مهدی اسدزاده از تبریز دوم، سینا فتح اله پور از ارومیه و امین غفاری از تبریز به صورت مشترک مقام سوم را از آن خود کردند.
وی اضافه کرد: این مسابقات با حضور بیش از 40 تنیسور دختر و پسر12 و 14 سال از شهرهای مراغه، تبریز و ارومیه در میادین تنیس شهید باکری این شهر به مدت یک روز برگزار شد و شامگاه پنجشنبه بیست و ششم مرداد با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
به گزارش ایرنا، تنیس ورزشی راکتی است که بین 2 نفر (تنیس تک نفره) یا بین 2 تیم دونفره (دوبل) بازی می‌شود و هر بازیکن راکتی دارد که دارای صفحه‌ای از شبکه توری است؛ بازیکن با این راکت، توپی لاستیکی با پوشش نمدی را به زمین حریف پرتاب می‌کند و بازیکنی (یا تیمی) که زودتر امتیاز نهائی را به دست آورد، برنده ‌است.
این ورزش ابتدا در بریتانیا و بیشتر میان اشراف ‌زادگان رایج شد و سپس به سایر کشورهای انگلیسی زبان رفت و اکنون در همه کشورها بازی می‌شود.
8135/ 3072
** خبرنگار: شهین بیدادرس ** انتشار دهنده: علیرضا فولادیانتهای پیام /*


درباره gohari