خانه / Uncategorized / دیدار دوستانه تیم های فوتبال روسیه و ایران در مسکو برگزار نمی شود

دیدار دوستانه تیم های فوتبال روسیه و ایران در مسکو برگزار نمی شودبه گزارش روز جمعه ایرنا، موتکو گفت: فدراسیون فوتبال روسیه با فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران برای برگزاری دیدار دوستانه تیم های ملی فوتبال دو کشور به توافق رسیده است و این دیدار باید روز 10 ماه اکتبر آینده در روسیه برگزار شود.
رئیس فدراسیون فوتبال روسیه به خبرگزاری ایتارتاس گفت: در زمان حاضر مذاکرات در باره محل برگزاری این دیدار دوستانه جریان دارد و در آینده نزدیک نتایج آن را اعلام می کنیم.
موتکو افزود: کاملا آشکار است که این دیدار در روسیه برگزار می شود، اما در مسکو انجام نخواهد شد. دو گزینه در مورد محل برگزاری این مسابقه دوستانه وجود دارد.
روزنامه ایزوستیا چاپ مسکو در تیر ماه گذشته در گزارشی به نقل از رئیس فدراسیون فوتبال روسیه نوشت: در زمان حاضر امکان بازی دوستانه میان تیم های ملی فوتبال ایران و روسیه بررسی می شود.
روزنامه روسی افزود: دیدار دوستانه تیم های فوتبال روسیه و ایران ممکن است 10 اکتبر (18 مهر) برگزار شود.
رسانه های روسی بازی دوستانه ایران و روسیه را در راستای آماده سازی تیم ملی این کشور برای شرکت در مسابقات جام جهانی فوتبال عنوان کرده اند.
مسابقات جام جهانی فوتبال 2018 در 11 شهر مسکو، سن پترزبورگ، سوچی، یکاترینبورگ، کالینینگراد، سارانسک، روستوف، قازان، نیژنی نووگورود، سامارا و ولگاگراد برگزار خواهد شد.
روسیه برای هر چه بهتر برگزار شدن مسابقات پرطرفدار یک ماهه جام جهانی فوتبال که 24 خرداد سال 1397 آغاز خواهد شد، تدارکات ویژه ای در نظر گرفته است.
اروپام*391**1584انتهای پیام /*


درباره gohari