خانه / Uncategorized / رالی خانوادگی پایتخت آغاز شد

رالی خانوادگی پایتخت آغاز شدبه گزارش روز جمعه خبرنگار ایرنا، مسابقات رالی خانوادگی به صورت آزاد از دقایقی پیش از بوستان جوانمردان آغاز و تا برج میلاد تهران ادامه خواهد داشت.
در حاشیه این مراسم محمد معمایی قائم مقام سازمان ورزش شهرداری تهران به خبرنگار ایرنا گفت: هدف از برگزاری مسابقه رالی، باهم بودن، نشاط و تفریح خانواده ها در روز تعطیل است.
وی با بیان اینکه رالی شهروندی ابتکاری مهم برای از بین بردن استرس کاری در هفته و نشاط خانوادگی است گفت: در این مسابقه 180 خودروی سواری به صورت خانوادگی شرکت دارند.
به گفته وی دراین مسابقه 20جایزه نفیس به نفرات برتر اهدا خواهد شد.
معمایی با اشاره به اینکه سازمان ورزش شهرداری در صدد اجرای جشنواره ماهیگیری و پیاده روی خانوادگی در شهریور ماه است ، ادامه داد: تنوع و گستردگی فعالیت های ورزشی می تواند میزان مشارکت جامعه را به ورزش همگانی افزایش دهد.
قائم مقام سازمان ورزش شهرداری خاطر نشان کرد: به مناسبت دهه ولایت( عید قربان تا عید غدیرخم)، 200عنوان ورزش همگانی و خانوادگی برای یک میلیون شهروند در سطح بوستان های منتخب مناطق 22گانه پایتخت برگزار می شود.
همچنین کاظم دستگردی رئیس اداره تفریحات سازمان ورزش شهرداری گفت: هدف از برگزاری رالی شهروندی نقشه خوانی مسیر، توجه به رعایت اصول و قوانین رانندگی و سرعت مناسب و قانونی برای رانندگان است.
وی گفت: 2 کارگاه آموزش رانندگی 23 و 25 مرداد ماه در مجموعه آکادمی شهروندی درخیابان ستارخان درمجموعه توحید و سرای محله پروازدریادگار امام خیابان ایثار برگزار شد.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: امین کمالی فر انتشاردهنده:موسی فعالیان
تهرام/7247/ 1539انتهای پیام /*


درباره gohari